Освіта в Україні та за кордоном на виставці в Києві - 16 березня 2017 р.

З 16 по 18 березня 2017 року відбудеться VIII щорічна виставка «Сучасні заклади освіти» та V Виставка освіти за кордоном «World Edu». У виставці візьмуть участь 796 представників із 25 регіонів України та 14 країн світу. У виставці візьмуть участь майже 800 представників з усіх регіонів України та 14 країн світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю та Італії.

Зокрема, учасниками виставки стануть 98 українських університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ та 17 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій.

Також участь у виставці візьмуть понад 500 загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою; 112 професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти; 24 виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

Організатори виставки зазначають, що роботу виставки супроводжуватиме змістовна тематична програма, що включає проведення декількох десятків конференцій, тематичних семінарів, воркшопів, презентацій, майстер-класів і панельних дискусій.

ПРОГРАМА ВИСТАВКИ http://vsosvita.com.ua/index.php/uk/home/program

Оргкомітет запрошує на виставку учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків, які зацікавлені в виборі навчального закладу та програм навчання в Україні та за кордоном. Представники навчальних закладів і  освітніх програм докладно розкажуть про умови вступу, вимоги до абітурієнтів, тривалість навчання та інші особливості здобуття освіти.

Виставки працюватимуть з 16 до 18 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. І. Мазепи, 13, метро «Арсенальна».

Час роботи: 16-17 березня з 10:00 до 18:00, 18 березня з 10:00 до 16:00. Вхід вільний.

Організатор виставки: Компанія «Виставковий Світ». Захід проводиться за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ http://vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-visitors/invite

Додаткова інформація за телефонами: (067) 656-51-89, (044) 498-42-04 або е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...