Новини

У проєкті Державного бюджету України на 2021 рік закладено збільшення видатків на освіту на 34 млрд гривень.

15 вересня відбулось урочисте відкриття нової лекційної аудиторії  кафедри технології фармацевтичних препаратів НФаУ.

Днями т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет провів робочу зустріч з керівництвом та експертами Федерації роботодавців України.

До Міністерства освіти і науки України надходить інформація щодо залучення учасників освітнього процесу до участі в акціях і заходах окремих політичних партій та поширення у закладах освіти партійної та виборчої агітації.

Освітній комітет підтримав законопроєкт депутатки від фракції "Голос" Інни Совсун, який має на меті заборонити займати посади очільників закладів освіти та міністрів плагіаторам.

Нинішня вступна кампанія засвідчила, що кращі вищі навчальні заклади обирають більшість абітурієнтів.

Міністерству освіти і науки України стали відомі факти, коли в окремих містах, які входять до «червоної» карантинної зони, порушуються умови карантину та не виконуються зобов’язання про закриття закладів освіти.

Завершився ще один з етапів вступної кампанії 2020 – зарахування вступників бакалаврського та молодшого бакалаврського рівня на основі повної загальної середньої освіти на навчання за державний кошт.

Міністерство освіти і науки України подало запит на виділення коштів з Фонду боротьби з коронавірусом для закупівлі засобів захисту.

Сьогодні, 4 вересня 2020 року, у режимі відеоконференції під головуванням першого заступника Міністра Миколи Кизима відбулось чергове засідання робочої групи з розробки проєкту Стратегії розвитку вищої освіти України на 2021-2031 рр.

22 серпня завершився основний етап вступної кампанії – подання електронних заяв на вступ до закладів вищої освіти для отримання ступеня бакалавра та магістра на основі повної загальної середньої освіти.

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання завершилась минулого тижня тестуванням з хімії.

15 серпня 2020 року МОН оголосило п'ятий конкурс проєктів наукових робіт та науково-технічних розробок молодих вчених.

МОН підготувало проміжний рейтинг вступників, які цього року беруть участь у широкому конкурсі на молодшого бакалавра, бакалавра та наскрізного магістра, а також магістра на основі бакалавра за спеціальностями “Право” та “Міжнародне право”.

Сьогодні, 13 серпня 2020 року, розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на  бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>