Новини

Вчора, 23 лютого, під час прес-конференції представники НАЗЯВО презентуювали проект стратегічних напрямків діяльності, обговорять основні вектори розвитку Агентства.

У середу, 22 лютого, на терміновій прес-конференції американського аерокосмічного агентства NASA вчені заявили про виявлення у зірки TRAPPIST-1 семи планет. На деяких із них можливе життя.

21 лютого 2017 року ректор КНУ академік Леонід Губерський прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Грузії в Україні Михаїла Уклебу.

2016 року українська вчена-математик Марина В’язовська, яка нині живе та працює в Німеччині, запропонувала визнаний правильним розв’язок задачі оптимального пакування сфер у восьмивимірному просторі та була відзначена за цю роботу престижною міжнародною нагородою «Премія Салема 2016».

На цьому наголосив 20 лютого 2017 року під час засідання Погоджувальної ради Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковський.

Вже традиційною в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини стала зустріч студентів із учасниками академічних обмінів та презентація нових освітніх програм, що дозволяють студентській молоді паралельно (і навіть безкоштовно) навчатися в партнерських навчальних закладах європейських та азійських країн.

Переміщенні ВНЗ мають свої складності, але ми маємо пам`ятати, що це не просто 18 навчальних закладів та наукових установ - це долі близько 50 тисяч громадян України та їх родин.

15 лютого в рамках свого насиченого візиту до України Національний університет харчових технологій (НУХТ) відвідав міністр сільського господарства Чеської Республіки, пан Маріан Юречка разом із делегацією Міністерства сільського господарства та Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою.  

Британський ресурс TopUniversities оприлюднив список QS Best Student Cities 2017, який визначає яке з міст у світі найдоступніше для отримання освіти.

В Сумському державному педагогічному університеті ім. Макаренка студенти відмовилися платити за гуртожиток через жахливі умови проживання.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Новини партнерів:

загрузка...
Loading...