Новини

Сьогодні, 30 грудня 2022 року, в Міністерстві освіти і науки України відбулося нагородження лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій.

23 серпня 2022 року Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет із Міністром освіти, молоді та спорту Чеської Республіки Владіміром Балашем відвідали Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Сьогодні, 23 серпня 2022 року, завершується подання вступниками заяв на бюджет до закладів вищої освіти на основі 11-ти класів, дипломів фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра.

Результати додаткової сесії НМТ розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування, а також у ЄДЕБО.

Отримати інформацію з ЄДЕБО щодо деяких документів про освіту та періодів навчання можна за допомогою сервісу «Дія.Підпис».

Державний секретар Міністерства освіти та науки України Сергій Захарін відвідав заклади освіти Полтавської області: загальноосвітню школу, дошкільний навчальний заклад, ліцей, Національний університет «Полтавська політехніка» та Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка.

Компанія «Elsevier», яка є одним із найбільших видавців наукової літератури у світі, продовжує надавати підтримку українській науковій спільноті.

ДП «Інфоресурс» надає алгоритм дій для тих вступників, які здобували освіту за кордоном.

Вступники, які не мали можливості зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди, матимуть змогу це зробити з 12 до 15 серпня 2022 року.

Сьогодні, 12 серпня 2022 року, на засіданні Уряду ухвалено проєкт розпорядження КМУ «Про затвердження переліку науково-технічних (експериментальних) розробок в рамках виконання державного замовлення на найважливіші науково-технічні (експериментальні) розробки та науково-технічну продукцію у 2022 році».

За ініціативи народної депутатки України Юлії Гришиної та президента Київської школи економіки Тимофія Милованова приватні заклади вищої України створюють умови щодо організації безоплатного навчання для осіб із ТОТ.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет і Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко провели онлайн-зустріч із ректорами закладів вищої освіти медичного спрямування.

Близько 25 тисяч учасників складають національний мультипредметний тест за кордоном у основну сесію.

Завершилася реєстрація для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) і магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК), яку здійснювали приймальні комісії закладів вищої освіти.

Сьогодні, 20 липня, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ про внесення змін до Календарного плану організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>