Новини

Кабінет міністрів України має дати детальне пояснення щодо скорочення видатків на освіту у проєкті державного бюджету на наступний рік.

У Київському університеті культури відбулась урочиста презентація лабораторії для творчої студентської молоді – майбутніх митців театру і кіно.

Згідно з проєктом Держбюджету-2021 загальні видатки на освіту становлять 6,6% від внутрішнього валового продукту.

Тимчасовий очільник Міносвіти Сергій Шкарлет висловив невдоволення висловлюваннями голови парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій щодо діяльності МОН у сфері реформування освіти.

Світовий банк підтвердив готовність надати підтримку й фінансування проєктної пропозиції Міністерства освіти і науки України спільно з Міжнародним банком реконструкції і розвитку (МБРР) – «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів».

25 листопада 2020 року за участю заступника Міністра освіти і науки України Андрія Вітренка відбулося друге засідання робочої групи з питань функціонування на базі українських закладів вищої освіти підготовчих курсів до вступу на навчання осіб з тимчасово окупованих територій АР Крим і Донбасу.

Сьогодні під час онлайн-зустрічі з Послом ЄС, головою Представництва Європейського Союзу в Україні паном Матті Маасікасом очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет запевнив у незмінності курсу реформ, які активно реалізуються в Україні та підтримуються Євросоюзом, та висловив сподівання на продовження й розширення співпраці.

Сьогодні, 19 листопада 2020 року, відбулась Римська Міністерська Конференція Міністрів, відповідальних за вищу освіту, країн Європейського простору вищої освіти (European Higher Education Area), яка завершила 2-річний цикл роботи Групи супроводу Болонського процесу  (Bologna Follow-Up Group). Вона вперше в історії Болонського процесу відбулась в онлайн-форматі.

18 листопада 2020 року заступник Міністра освіти і науки з питань цифрової трансформації Артур Селецький перепідписав меморандум про співпрацю з IT Ukraine Association – найбільшою компанією з розробки програмного забезпечення в Україні.

Сьогодні, 18 листопада, очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет взяв участь в онлайн-засіданні Президії Національної академії педагогічних наук України.

Міністерством освіти і науки України ухвалено рішення забезпечити українських вчених за рахунок бюджетних коштів доступом до повнотекстових ресурсів (електронних книг) бази даних ScienceDirect.

Беручи до уваги численні звернення громадян Республіки Білорусь, Міносвіти повідомляє, що охочі здобувати вищу освіту в Україні мають можливість вступити до закладів освіти на навчання за ступенями бакалавра, магістра, доктора філософії за спеціальностями відповідних галузей знань.

Каунаський університет Вітовта Великого (Литва) домовився про співпрацю з трьома переміщеними українськими вишами з Луганської та Донецької областей, повідомив посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас.

Кіберфахівці Служби безпеки України викрили хакерське угрупування, яке втручалось у роботу комп’ютерних програм та інформаційних ресурсів вищих навчальних закладів Вінниччини.

Триває щорічний конкурсний відбір проєктів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних та експериментальних розробок за участю закладів вищої освіти та наукових установ, які належать до сфери управління МОН.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>