Наука

У середу, 4 серпня 2021 року, на засіданні Уряду схвалено розпорядження КМУ «Про затвердження Планів заходів з реформування Національної академії аграрних наук, Національної академії правових наук, Національної академії педагогічних наук на 2021-2022 роки».

Верховна Рада України ухвалила рішення про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Союзом про наукове і технологічне співробітництво.

На офіційному сайті Офісу Президента оприлюднено Укази Президента № 235/2021 "Про призначення довічних державних стипендій видатним діячам науки" та № 236/2021 "Про призначення державних стипендій видатним діячам науки".

Захист дисертації народним депутатом Іллею Кивою спричинив в Україні дискусію про наукову доброчесність.

Сьогодні, 15 квітня 2021 року, Верховна Рада України ухвалила закон 5327 «Про внесення змін до статті 11 Закону України "Про державні нагороди"», яким запроваджується Національна премія імені Бориса Патона.

За позовом Сергія Шкарлета проти НАЗЯВО схвалено рішення про незаконність дій Комітету з питань етики.

Сьогодні, 30 березня 2021 року, Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких Законів України щодо присудження наукових ступенів» (реєстраційний №4667-1 ).

Сьогодні, 2 березня, колегія Міністерства освіти і науки України погодила наукові (науково-технічні) звіти стипендіатів 2020 року іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук – та можливість вручення їм дипломів стипендіатів Верховної Ради України за виконану наукову (науково-технічну) роботу.

У середу, 3 лютого 2021 року, на засіданні Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про ключові завдання, які ставить перед собою МОН на 2021 рік.

Сьогодні він схвалений на засіданні Уряду та відповідно до Регламенту КМУ буде переданий до Верховної Ради України.

Про це йдеться в Указі Президента України № 595/2020 «Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2020 року».

Сьогодні, 21 грудня 2020 року, під час засідання колегії МОН, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомив про результати роботи у сфері науки та інновацій, а також озвучив цілі, над якими працює Міністерство.

Для оновлення системи наукової та науково-технічної експертизи, що сприятиме підвищенню якості організації та проведення експертної діяльності, можливості залучення іноземних експертів та встановлення гнучких умов оплати праці експертів МОН пропонує до громадського обговорення законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про наукову і науково-технічну експертизу».

Міністерством освіти і науки України ухвалено рішення забезпечити українських вчених за рахунок бюджетних коштів доступом до повнотекстових ресурсів (електронних книг) бази даних ScienceDirect.

Триває щорічний конкурсний відбір проєктів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних та експериментальних розробок за участю закладів вищої освіти та наукових установ, які належать до сфери управління МОН.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>