Міносвіти готує до ратифікації в Раді угоду про співробітництво в галузі освіти і науки з Чорногорією

До ратифікації у Верховній Раді України готується Угода про співробітництво в галузі освіти і науки між Урядами України та Чорногорії.


Про це йшлося на зустрічі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Послом Республіки Чорногорія Любомиром Мішуровичем, - передає прес-служба Міносвіти.

«Думаю, що для обох сторін важливо, щоб ця Угода була ратифікована якнайшвидше. Цей документ розблокує багато питань щодо співпраці у сфері освіти, зокрема, вищої освіти. Насамперед йдеться про посилення академічної мобільності між країнами, що сприятиме інтернаціоналізації вищої освіти України та Чорногорії», зазначила Лілія Гриневич.

Пан Любомир Мішурович також повідомив, що триває процес погодження Угоди про науково-технологічне співробітництво, яка має створити підвалини для наукової співпраці між країнами.

«Після того, як ми остаточно погодимо текст, я хотів би вас запросити до Чорногорії на підписання Угоди. Думаю, що такий візит буде позитивним не лише для науково-технологічного співробітництва, а й для сфер середньої і вищої освіти. У нас за науку та освіту відповідають два Міністри, і ми могли б вам організувати зустріч одразу з обома. Встановлення таких зв’язків має покращити нашу співпрацю і перевести її у продуктивніше русло», запропонував Любомир Мішурович.

Він також відзначив, що наразі робота Посольства стає більш активною і відкривається значно більше можливостей для розвитку двосторонніх відносин та напрацювання нових напрямків для співпраці.


Поділіться з друзями:   

Останні новини