Схвалено проект документа, за яким відбиратимуть членів НАЗЯВО

Конкурсна комісія з відбору членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти схвалила проект Положення про конкурс, за яким відбиратимуть членів Нацагентства. Відповідне рішення було прийняте під час другого засідання комісії.


Документ прийнятий з можливістю редакційного доопрацювання протягом тижня, під час якого члени комісії зможуть додати зауваження до окремих частин Положення. Остаточний варіант документу буде поданий комісією на затвердження Кабінету Міністрів України, - інформує прес-служба Міносвіти.

“Зараз ми маємо оперативно затвердити Положення про конкурс та відібрати 23-х членів Нацагентства, щоб воно якнайшвидше розпочало роботу. У запропонованому проекті ми врахували досвід європейських колег-членів комісії, а також  вимоги до кандидатів відповідно до українського законодавства. Беручи до уваги, що комісія працює дистанційно, важливо додати ще трохи часу для того, щоб внести слушні зауваження до документу. На фінальний варіант проекту плануємо вийти за тиждень”, - зазначив під час засідання заступник Міністра освіти і науки Юрій Рашкевич.


Поділіться з друзями:   

Останні новини