У НФаУ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю

12 – 13 квітня 2018 р. на базі Національного фармацевтичного університету відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Синтез і аналіз біологічно-активних речовин і лікарських субстанцій», присвячена 80-річчю з дня народження доктора фармацевтичних наук, професора Гайдукевича Олександра Миколайовича.


Гайдукевич О.М. закінчив Харківський фармацевтичний інститут, захистив тут кандидатську та докторську дисертаційні роботи, отримав вчене звання професора та Заслуженого діяча науки і техніки України. Працював в університеті з 1964 року – асистентом, а потім доцентом кафедри фармацевтичної хімії; був деканом по роботі з іноземними студентами. З 1982 року очолював кафедру аналітичної хімії, певний час був проректором з наукової роботи.

Під його керівництвом на кафедрі аналітичної хімії створено навчально-методичний комплекс видань з аналітичної хімії та інструментальних методів аналізу. Наукові дослідження кафедри виконувались в області синтезу та аналізу біологічно активних речовин; підготував 1 доктора та 19 кандидатів наук, серед яких більшість діючих співробітників кафедри.

Конференція викликала великий інтерес наукової спільноти України та ряду інших країн. Свідченням цього є більше 250 наукових робіт, які надійшли до оргкомітету. Матеріали представлені фахівцями 54 закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, лабораторій з контролю якості та фармацевтичних підприємств України. Участь у роботі конференції взяли вчені Білорусі, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Таджикистану, Росії, Узбекистану, Швейцарії, Португалії, Словаччини, Ірану, Бразилії та Мексики.

На пленарних засіданнях були зроблено доповіді науковцями Національного фармацевтичного університету, Запорізького державного медичного університету, Українського державного хіміко-технологічного університету, Харківського державного університету харчування і торгівлі, Іванівської державної медичної академії, НДІ Таджицького національного університету.

Відділ зв`язків із громадськістю та пресою НФаУ


Поділіться з друзями:   

Останні новини