Майже 400 вишів та наукових установ уже підключилися до Scopus та Web of Science, - Міносвіти

394 українські виші та наукові установи вже отримали доступ до міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science за кошти держбюджету.

Monobank [CPS, API] UA

Відповідні дані станом на сьогодні, 24 жовтня 2019 року, надає Державна науково-технічна бібліотека, через яку відбувається підключення.

«Цього року ми вперше дали всім бюджетним вишам та науковим установам України таку можливість – підключитися до Scopus та Web of Science за кошти держави. Це можна зробити незалежно від відомчого підпорядкування, потрібно лише надіслати заявку в ДНТБ. Наразі цим скористалися вже майже 400 установ», – зазначив генеральний директор директорату науки МОН Дмитро Чеберкус.

Зокрема, найбільше заявок подали та отримали доступ заклади МОН та НАН – 127 та 102 відповідно. Ще 49 – це установи Нацакадемії аграрних наук, 24 – МОЗ, 17 – Нацакадемії медичних наук тощо.

«Це десь 60% від загальної кількості закладів, що можуть безкоштовно отримати доступ. Для тих, хто з певних причин ще не підключився до баз, хочу наголосити: ви все ще можете подати заявку та отримати доступ. Ми не обмежували цю опцію якимись часовими рамками, окрім, звісно, терміну дії передплати», – додав очільник директорату.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...