Гройсман виступає за фінансування науки, а не НАМН України

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за фінансування не будівель та кабінетів Академії наук, а розвитку української науки.

Про це Голова Уряду заявив під час представлення Верховній Раді України проекту Державного бюджету на 2017 рік на пленарному засіданні Парламенту у середу.

"Я хочу підтримувати ініціативи не фінансування Академї наук, я хочу підтримувати ініціативу фінансування української науки. Мені здається, що у цих підходах є величезна різниця", - заявив Володимир Гройсман, відповідаючи на питання щодо скорочення видатків на Академію наук, передбачених у проекті Бюджету на 2017 рік.

Голова Уряду зауважив, що відкритий до дискусій з цього питання.

"Ми хочемо підтримувати науку, і на це ми маємо з вами інвестувати і забезпечити розвиток нашої країни. А якщо ми будемо фінансувати академію, то це буде означати, що ми будемо фінансувати будівлі, ремонти, реконструкції, гарні кабінети. А це є неприйнятно. Такий підхід у минулому періоді себе вже показав", - наголосив Володимир Гройсман.

Пізніше Прем’єр-міністр зауважив, що є високотехнологічна медична допомога, яка надається високоспеціалізованими закладами Національної академії медичних наук України, є регіональні програми розподілу послуг.

"Тому це питання потребує врегулювання. Я думаю, що ми з вами його врегулюємо до другого читання", - зазначив Прем’єр-міністр.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...