Підписано Угоду про співробітництво між НАН України та Федерацією роботодавців України

23 листопада 2016 року на засіданні Президії НАН України було підписано Угоду про співробітництво між Національною академією наук України та Федерацією роботодавців України (ФРУ).

З боку Академії Угоду підписав президент НАН України академік НАН України Б.Є. Патон, з боку Федерації – голова Ради ФРУ Д.М. Олійник, - повідомляє прес-служба НАН України.

Академік Б.Є. Патон у своєму виступі зазначив, що всебічне та взаємовигідне співробітництво між НАН України та ФРУ є важливим чинником, який сприятиме впровадженню перспективних науково-технічних розробок і технологій у виробництво. Угода також сприятиме формуванню цілісної системи реалізації дієвих механізмів перетворень у національній економіці шляхом прийняття узгоджених організаційно-управлінських рішень у трикутнику «наука-бізнес-держава».

НАН України має потужний науково-технічний потенціал, а її наукові установи – значну експериментальну й методичну базу, а також багаторічний досвід науко-технічних досліджень у різних галузях виробництва.

Голова Ради ФРУ Д.М. Олійник зазначив, що підписання Угоди про співробітництво – надзвичайно важлива подія. За його словами, Федерація мала б здійснити такий крок ще у минулому році, адже країна має нагальну необхідність зближення реального сектору економіки та науки.

Федерація зацікавлена у формуванні належного науково-експертного підґрунтя своєї діяльності, спрямованої на створення умов для соціально-економічного розвитку держави, зростання української промисловості, покращення умов ведення бізнесу тощо. Необхідно забезпечити умови для розроблення та впровадження інноваційних технологій виробництв, що дасть змогу конкурувати на українському та світових ринках.

Сторони відзначили необхідність створення умов для ефективного використання наукового потенціалу НАН України з метою вирішення із ФРУ проблемних питань розвитку галузей виробництва, а також втілення в новітні розробки передових ідей вітчизняної науки.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...