Освіта

Про це повідомив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров під час обговорення проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року щодо забезпечення якості вищої освіти.

Захід відбувся вчора, 28 грудня, в Адміністрації Президента України.

Інститут суспільно-економічних досліджень (ІСЕД) презентував відео, де роз’яснюються основні моменти фінансування освітньої галузі в проекті Держбюджету-2017.

Державна інспекція на­вчальних закладів має чітко визначені законом завдання. Основ­не — це перевірки діяльності навчальних закладів, вивчен­ня роботи управлінь і депар­таментів освіти.

Про це народний депутат наголосив із трибуни ВРУ під час нещодавнього розгляду Закону України  “Про освіту”, який було прийнято у першому читанні.

Розвиток освіти для дорослих в Україні зараз - це «цілина», адже в цьому напрямку працюють лише інститути післядипломної освіти. Важливим кроком для розвитку освіти для дорослих в нашій країні має стати прийняття Закону «Про освіту».

Вкотре своє занепокоєння ситуацією із цьогорічним прийомом абітурієнтів на спеціальності “014 Середня освіта. Фізика” та “014 Середня освіта. Математика” висловив народний депутат, заступник голови комітету з питань науки й освіти ВРУ Олександр Співаковськи.

Екс-перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун розповіла, як треба перерозподілити видатки на освіту під час дискусії "Гроші на стипендію чи на війну? Якими мають бути пріоритети державних видатків в Україні", який відбувся в Українському кризовому медіа-центрі сьогодні, 12 вересня.

Львівський університет започаткував унікальну магістерську програму з історії спеціалізації «Центральна Європа впродовж історії: від багатонаціональних монархій до Вишеградської співпраці».

Міністерство освіти і науки України останніх роки два працює над реформою фінансування вищої освіти.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Новини партнерів:

загрузка...
Loading...