Міносвіти бере курс на дебюрократизацію освітнього процесу в закладах вищої освіти

Звернення Міністра до ректорів на останній Колегії МОН із проханням дебюрократизувати освітній процес викликало широкий резонанс на ФБ, і не тільки.


"Вірю, що більшість вишів розумно використовують надані Законом "Про вищу освіту" академічну на організаційну автономії, але знаю, що в багатьох навчальних закладах діється щось не так. Пишуть про неймовірні переліки і обсяги НМКД, близько 100-сторінкові описи робочих програм навчальних дисциплін і т.п. Видно, що в цих вишах дуже своєрідно інтерпретують вимогу закону щодо зменшення річного навчального навантаження до 600 годин, і цим створення умов (принаймні - часу) для наукової роботи", - зазначив заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Плануємо на другому засіданні ради проректорів з навчальної роботи та міжнародних зв'язків приділити цьому належну увагу. Я запросив на це засідання представника ДІНЗ, а також планую запросити відповідного представника КРУ (виглядає, що його інспекторів найбільше бояться). За результатами обговорення плануємо підготувати щось на зразок рекомендацій щодо структури та обсягу комплексу методичного забезпечення навчального процесу", - наголосив він.


Поділіться з друзями:   

Останні новини