У Національному університеті харчових технологій розпочав роботу ще один англомовний проект

З жовтня 2014 року на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Національного університету харчових технологій (НУХТ) створена англомовна група за спеціальністю «Готельна і ресторанна справа».


Студенти цієї групи вивчатють дисципліни англійською мовою, сприймаючи досвід викладачів, які вільно володіють англійською, німецькою, іспанською мовами, пройшли стажування у п’ятизіркових готелях країн Євросоюзу, у програмах освітніх і професійних стажувань у США, брали участь у Міжнародних кулінарних олімпійських іграх у Німеччині, Всесвітньому конгресі кулінарних союзів у Греції, Південній Кореї, Об’єднаних Арабських Еміратах.

Студенти на лекційних, практичних і лабораторних заняттях отримують знання, навички і вміння, що за умови оволодіння системою фахових компетентностей й спеціальною термінологією, сприятимуть вирішенню конкретних проблем і завдань професійної діяльності в галузі готельно-ресторанного бізнесу.

Нагадаємо, що у НУХТ працюють англомовні проекти по різних освітніх програмах, де студенти, починаючи з першого курсу, всі без винятку дисципліни вивчають англійською мовою. Щороку кількість таких проектів збільшується. А з минулого навчального року у рамках співпраці з Італійським центром сенсорного аналізу всі бажаючі студенти розпочали вивчення ще й італійської мови.


Поділіться з друзями:   

Останні новини