Держзамовлення має формувати ринок праці, а не демографія, - Павло Розенко

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко прокоментував повідомлення про заплановане скорочення державного замовлення на навчання у вищих навчальних закладах у цьому році на 10,8%.


"Аргументація якась дивна, адже держзамовлення має формувати ринок праці, а не демографічні показники. Я думаю, що попереду серйозна дискусія навколо пропозиції щодо скорочення держзамовлення", - зазначив він коментуючи у соцмережі Facebook.

"У нас була розмова з цього приводу ще рік тому і нам тоді у Міносвіти пообіцяли запровадити нові принципи формування держзамовлення. Проте, рік пройшов, а нових принципів досі не видно", - наголосив Віце-прем’єр.

Павло Розенко нагадав, що минулого року він пропонував, щоб  держзамовлення в наступні роки формували Мінсоцполітики разом з Мінекономіки, але ця ідея,  на жаль, не пройшла.

Нагадаємо, сьогодні, 17 травня, Міністерство освіти і науки запропонувало зменшити державне замовлення на навчання у вищих навчальних закладах на 10,8% в 2016 році порівняно з 2015 роком. Як пояснила перший заступник міністра освіти Інна Совсун, скорочення держзамовлення пов'язане з демографічною ситуацією в країні і зменшенням кількості випускників шкіл.

Довідка:

Павло Валерійович Розенко з 2 грудня 2014 р. по 14 квітня 2016 р. працював на посаді Міністра соціальної політики України, зараз працює на посаді Віце-прем’єра. Кар'єру ж у цій галузі він розпочав у лютому 2005 року на посаді першого заступника Міністра праці та соціальної політики України.


Поділіться з друзями:   

Останні новини