Випускники факультету міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка здобули кваліфікацію магістра за спеціальністю «міжнародне право»

Йдучи на зустріч потребам національного відродження, Львівський національний університет імені Івана Франка у 2016 році випустив фахівців у галузі міжнародного права, свідомих своєї високої мети – утверджувати Українську державу, ефективною працею підвищувати освітній та загальнокультурний потенціал нашого народу, бути зразком інтелекту нового типу.


Під час Урочистої академії, що відбулась 8 липня 2016 року в Дзеркальній залі Університету, студентам 6-го курсу, які повністю виконали навчальний план за освітньо-професійною програмою підготовки магістра, склали державний іспит та захистили магістерську роботу, вручили дипломи, - передає прес-служба університету.

Від імені ректорату Університету проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський привітав із успішним завершенням навчання близько тридцятьох юристів-міжнародників.

Проректор висловив вдячність професорсько-викладацькому колективу факультету за сумлінну працю у справі підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі міжнародного права та привітав юристів-міжнародників із 25-річним ювілеєм від часу заснування кафедри міжнародного права.

«Успіх нашої держави – це успіх на міжнародній арені, а інструментом для цього є міжнародне право», – переконаний декан факультету міжнародних відносин, Надзвичайний і Повноважний Посол Маркіян Мальський.

Звертаючись до випускників, Маркіян Зіновійович зазначив: «Будучи частинкою міжнародної європейської спільноти, ви примножуватимете славу факультету й Університету, а відтак і України. Сьогодні ви вливаєтесь у велике гроно правників, та ви маєте більше конкурентних переваг, бо добре знаєтесь на правових системах інших держав. Україна зараз потребує фахівців, які будуть патріотами своєї справи і держави. Тож гідно й високо несіть несіть свої знання, утверджуючи славні традиції нашого Університету».

До вітальних слів долучились і заступники декана Ігор Бикі Михайло Микієвич.

«Сьогодні юридична команда поповнилась амбітним серйозно підготовленим загоном правників-міжнародників», – зазначив Михайло Миколайович і побажав своїм вихованцям скористатись конкуретними перевагами, які вони отримали, завершивши навчання за спеціальністю «міжнародне право».

«Ви завершили черговий етап свого життя. Студентські роки – це великий діапазон цікавих і яскравих явищ. Ми, зі свого боку, робили все, аби ви здобули гідну освіту, фундаментальні знання, аби комфортно себе відчували, будучи фахівцями своєї справи. Сподіваюсь, що згадуючи цей період вашого життя, ви зможете сказати, що він був найкращий. Переконаний, що роки, проведені у Львівському університеті, були для вас цікавими та корисними», – сказав Ігор Бик.

Від імені випускників 2016 року зі словами вдячності викладачам звернулась Аліна Добрянська. Аліна також поділилась теплими спогадами про студентські роки, пригадавши найприємніші моменти навчання у Львівському університеті.

Символічним подарунком від викладачів та адміністрації факультету з нагоди випуску й вручення дипломів юристам-міжнародникам стали свідові шедеври класичної музики в неперевершеному виконанні струнного квартету.

Додамо, що цьогоріч магістри факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка спеціальності «міжнародне право» також отримали сертифікати Гайдельбергського університету (ФРН), успішно захистивши магістерські роботи з актуальних питань німецького права та права ЄС англійською мовою.


Поділіться з друзями:   

Останні новини