Події

Рятувальники ліквідували пожежу в одному з корпусів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

41 виш з України потрапив до щорічного переліку кращих університетів країн Європи та Середньої Азії, що розвиваються, на 2022 рік (QS Emerging Europe and Central Asia University Rankings 2022).

Учора, 8 грудня 2021 року, на засіданні колегії МОН перший заступник Міністра Андрій Вітренко презентував результати поточної вступної кампанії до закладів вищої освіти, а також окреслив особливості підготовки до вступної кампанії 2022 року.

14 грудня 2021 року магістри другого року навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» складатимуть апробаційний єдиний державний кваліфікаційний іспит у 35 містах України.

7 грудня 2021 року в Києві відбулася презентація майбутнього технологічного університету SET University, студенти якого будуть розробляти власні стартапи та працювати з реальними бізнес-кейсами.

30 листопада 2021 року в Харківському університеті імені В. Н. Каразіна відбулося онлайн-засідання круглого столу щодо ініціативи створення Президентського університету за участю Міністра освіти і науки України, його заступника, представників Харківської ОДА, ректорів закладів вищої освіти Харківщини, науковців і вчених.

Для збереження здоров’я педагогів і здобувачів освіти в закладах фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти всіх форм власності та сфер управління, минулого тижня Міністерством освіти і науки було рекомендовано запровадження дистанційного навчання з 25 жовтня до 15 листопада.

Міжнародне аналітичне агентство в галузі вищої освіти QS Quacquarelli Symonds оприлюднило рейтинг найкращих університетів світу за можливостями працевлаштування випускників QS 2022 року – QS Graduate Employability Rankings 2022 – незалежний перелік найкращих навчальних закладів світу для студентів, орієнтованих на кар’єрні досягнення.

21 вересня 2021 року під час засідання колегії МОН було заслухано підсумки звітної кампанії щодо наукової та науково-технічної діяльності за 2020 рік та обговорено доповідь заступника Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексія Шкуратова.

Із 23 вересня Україна переходить у «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Вищий навчальний заклад перейменували, тому що харчовий напрям був представлений тільки одним з чотирьох інститутів і не відображав специфіку закладу.

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що інформація в соціальних мережах щодо запровадження дистанційного навчання на території всієї України є недостовірною.

Times Higher Education World University Rankings 2022 включає в себе понад 1600 університетів з 99 країн і територій.

З 1 січня 2022 року академічні та іменні стипендії здобувачів вищої, фахової передвищої освіти збільшуються в понад 1,5 рази, професійної (професійно-технічної) освіти – у понад 2,5 рази.

Чинна влада переймається освітою та якістю підготовки майбутніх фахівців в Україні, тому й виникла ідея створення Президентського університету як прикладу вишу, де буде забезпечено гідні умови для навчання та роботи.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>