Події

Вищий навчальний заклад перейменували, тому що харчовий напрям був представлений тільки одним з чотирьох інститутів і не відображав специфіку закладу.

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що інформація в соціальних мережах щодо запровадження дистанційного навчання на території всієї України є недостовірною.

Times Higher Education World University Rankings 2022 включає в себе понад 1600 університетів з 99 країн і територій.

З 1 січня 2022 року академічні та іменні стипендії здобувачів вищої, фахової передвищої освіти збільшуються в понад 1,5 рази, професійної (професійно-технічної) освіти – у понад 2,5 рази.

Чинна влада переймається освітою та якістю підготовки майбутніх фахівців в Україні, тому й виникла ідея створення Президентського університету як прикладу вишу, де буде забезпечено гідні умови для навчання та роботи.

26 серпня Уряд ухвалив постанову, що врегульовує Порядок використання коштів, передбачених у Державному бюджеті на виконання зобов’язань України у сфері міжнародного науково-технічного та освітнього співробітництва. Відповідні зміни внесені до постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1197.

Сьогодні, 26 серпня 2021 року, на виконання Указу Президента Володимира Зеленського Уряд схвалив Концепцію Державної цільової соціальної програми відновлення та розбудови мережі гуртожитків для проживання здобувачів освіти закладів вищої освіти на 2022–2026 роки.

Сьогодні, 28 липня, в електронних кабінетах на сайті vstup.edbo.gov.ua з'явились рекомендації для зарахування на бюджет до закладів вищої освіти.

З 1 липня триває реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про продовження дії Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про співробітництво у сфері науки та технологій» № 1522-ІХ, який парламент ухвалив третього червня 2021 року.

Сьогодні, 17 червня 2021 року, Верховна Рада України ухвалила в другому читанні Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо ефективного управління майном закладів вищої освіти державної і комунальної форми власності».

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет прокоментував у своєму Telegram-каналі питання про заробітну плату для викладачів Президентського університету.

Міністерство освіти і науки України повідомило, що для модернізації системи підготовки ІТ-фахівців від школи до аспірантури й забезпечення потреб ІТ-індустрії у висококваліфікованих спеціалістах утворено робочу групу з питань реформування ІТ-освіти при Міністерстві цифрової трансформації.

Вісім українських вишів потрапили до рейтингу найкращих університетів світу QS World University Rankings 2022.

Для успішного розвитку української освіти ключовими умовами є розбудова необхідної інфраструктури, забезпечення кадрового потенціалу, мотивація здобувачів освіти та її актуальний зміст, що відповідає потребам сучасного світу.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>