Події

У Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбувся круглий стіл «Інновації: бізнес і наука».

19 квітня 2017 року на засіданні Президії НАН України відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Національною академією наук України та Всеукраїнською громадською організацією «Український союз промисловців і підприємців»(УСПП).

На зустрічі могилянців з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, яка відбулась 20 квітня, було проголошено звернення до української академічної спільноти щодо ситуації з плагіатом в Україні та необхідності розвивати академічну доброчесність у науці та освіті.

Попередні дані по оцінці ефективність роботи Уряду Володимира Гройсмана в минулому році опублікував керівник офісу з фінансового та економічного аналізу у ВР України Віктор Мазярчук.

20 квітня на базі Національного університету харчових технологій (НУХТ) відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Кращий сомельє України 2016», який вже 16 років проводить Асоціація сомельє України і який збирає кращих фахівців із усіх куточків нашої країни.

У національному університеті «Львівська політехніка» запровадять нову навчальну програму «Системи штучного інтелекту» (Artificial Intelligence).

Ряд народних депутатів фракції Партії “Блок Петра Порошенка” виступили співавторами законопроекту  про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту»  щодо Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, реєстр.№6393.

Вчора в Черкаському державному технологічному університеті відбулася конференція трудового колективу  щодо можливого поновлення на посаді колишнього ректора Черкаського державного технологічного університету Тамари Качали відповідно до ухвали Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ від 29.03.2017 року.

На базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта».

Пріоритетами роботи уряду в освітній галузі є запровадження нової української школи, модернізація профтехосвіти, забезпечення якості вищої освіти та вирішення питань управління та фінансування наукової галузі.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Новини партнерів:

загрузка...
Loading...