Події

Сьогодні, 21 червня 2022 року, розпочинається другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ.

13 травня 2022 року під час засідання Уряду схвалено постанову про внесення змін до деяких постанов КМУ щодо врегулювання питань академічної мобільності.

Сьогодні, 13 травня 2022 року, уряд схвалив зміни до постанови про використання коштів, що надходять на офіційні рахунки для пожертв на підтримку України.

Сергія Квіта було звільнено з посади голови НАЗЯВО, адже його було призначено президентом НАУКМА.

18 лютого 2022 року відбулося засідання Конкурсної комісії з відбору членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) за участю Першого заступника Міністра освіти і науки – Голови Конкурсної комісії Андрія Вітренка, під час якого було оголошено початок нового конкурсу з обрання членів НАЗЯВО.

2 лютого 2022 року в Національній академії наук України відбулося чергове засідання робочої групи щодо реалізації проєкту «Президентський університет».

Міністерство освіти та науки не визнаватиме результати виборів президента НаУКМА, бо вони відбулися з порушеннями, і буде оголошувати повторний конкурс на посаду президента Києво-Могилянської академії.

У четвер, 27 січня, в Луцьку посеред ночі виникла пожежа в гуртожитку місцевого університету, була проведена масова евакуація студентів.

Рятувальники ліквідували пожежу в одному з корпусів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

41 виш з України потрапив до щорічного переліку кращих університетів країн Європи та Середньої Азії, що розвиваються, на 2022 рік (QS Emerging Europe and Central Asia University Rankings 2022).

Учора, 8 грудня 2021 року, на засіданні колегії МОН перший заступник Міністра Андрій Вітренко презентував результати поточної вступної кампанії до закладів вищої освіти, а також окреслив особливості підготовки до вступної кампанії 2022 року.

14 грудня 2021 року магістри другого року навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» складатимуть апробаційний єдиний державний кваліфікаційний іспит у 35 містах України.

7 грудня 2021 року в Києві відбулася презентація майбутнього технологічного університету SET University, студенти якого будуть розробляти власні стартапи та працювати з реальними бізнес-кейсами.

30 листопада 2021 року в Харківському університеті імені В. Н. Каразіна відбулося онлайн-засідання круглого столу щодо ініціативи створення Президентського університету за участю Міністра освіти і науки України, його заступника, представників Харківської ОДА, ректорів закладів вищої освіти Харківщини, науковців і вчених.

Для збереження здоров’я педагогів і здобувачів освіти в закладах фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти всіх форм власності та сфер управління, минулого тижня Міністерством освіти і науки було рекомендовано запровадження дистанційного навчання з 25 жовтня до 15 листопада.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>