Події

Вчора, 23 лютого, під час прес-конференції представники НАЗЯВО презентуювали проект стратегічних напрямків діяльності, обговорять основні вектори розвитку Агентства.

21 лютого 2017 року ректор КНУ академік Леонід Губерський прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Грузії в Україні Михаїла Уклебу.

На цьому наголосив 20 лютого 2017 року під час засідання Погоджувальної ради Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковський.

Вже традиційною в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини стала зустріч студентів із учасниками академічних обмінів та презентація нових освітніх програм, що дозволяють студентській молоді паралельно (і навіть безкоштовно) навчатися в партнерських навчальних закладах європейських та азійських країн.

Переміщенні ВНЗ мають свої складності, але ми маємо пам`ятати, що це не просто 18 навчальних закладів та наукових установ - це долі близько 50 тисяч громадян України та їх родин.

15 лютого в рамках свого насиченого візиту до України Національний університет харчових технологій (НУХТ) відвідав міністр сільського господарства Чеської Республіки, пан Маріан Юречка разом із делегацією Міністерства сільського господарства та Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою.  

Британський ресурс TopUniversities оприлюднив список QS Best Student Cities 2017, який визначає яке з міст у світі найдоступніше для отримання освіти.

«Попередньо Мінфін готовий розглянути можливість надання фіскальних стимулів для бізнесу, що співпрацюватиме з навчальними закладами в рамках дуальної освіти, але ми маємо спільно створити працюючу модель».

Відповідним органом АМКУ розглянуто скаргу ПАТ "ІнфоПлюс" щодо встановлення, на думку скаржника, ДП "Інфоресурс" дискримінаційних вимог у тендерній документації на закупівлю послуг з розробки (створення) програмного забезпечення за допомогою якого функціонуватиме ЄДЕБО.

Триста п’ятдесят випускників заочної форми навчання фармацевтичного факультету, успішно склавши державні іспити, отримали дипломи спеціалістів за кваліфікацією «провізор» та «провізор – косметолог».

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Новини партнерів:

загрузка...
Loading...