В УДПУ визначили переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта»

На базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта».


Учасниками інтелектуального змагання стали студенти із 26 вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Олімпіаду супроводжувала надзвичайно цікава виставка творчих здобутків викладачів та студентів провідних вишів України, яку відвідали представники адміністрації УДПУ на чолі з ректором, професором Олександром Безлюдним.

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулись проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва УДПУ, професор Владилена Сокирська, голова Всеукраїнської Асоціації наукових і практичних працівників технологічної освіти, зав. кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, професор Олександр Коберник (УДПУ), а також голова журі - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри основ виробництва та дизайну факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка Євген Кулик.

Олімпіада зі спеціальності «Технологічна освіта» проходила у кілька етапів: презентація здобутків факультетів, тестування з професійно-орієнтованої підготовки; розробка розгорнутого плану-конспекту уроку; захист творчого проекту та проведення фрагментів уроків.

За словами компетентного журі, учасники олімпіади продемонстрували високий рівень науково-теоретичної та практичної підготовки, уміння творчо застосовувати надбання сучасної методики навчання технологій.

За результатами олімпіади дипломом І ступеня нагороджені Таїса Лінкевич (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди») та Соломія Костів (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).

Дипломами ІІ ступеня відзначені:

  • Олександр Довгоселець (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова);
  • Владислав Хомчак (Полтавський національний педагогічний університет ім.В.Г.Короленка);
  • Аліна Кириченко (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка);
  • Марія Криштанович (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка);

Дипломи ІІІ ступеня одержали:

  • Олександр Пасько (Рівненський державний гуманітарний університет);
  • Марина Шевченко (Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського);
  • Олексій Андріанов (ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»);
  • Михайло Курілов (ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського»);
  • Віталій Соценко (Херсонський державний університет);
  • Ольга Терещенко (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка);
  • Валерія Напалько (Чернігівський національний педагогічний університет);
  • Ірина Шевчук (Тернопільський національний  педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка).

В рамках проведення олімпіади на факультеті професійної та технологічної освіти відбулися науково-практичні конференції. Науковці зі всієї України обговорили актуальні питання професійної та технологічної освіти, ділилися досвідом та окреслили перспективи розвитку галузі в сучасних соціально-економічних умовах.

Колектив УДПУ вітає студентів-переможців олімпіади та їхніх наукових керівників і бажає подальших перемог на науковій ниві!


Фото:


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...