Трудовий колектив ЧДТУ не хоче поновлення на посаді колишнього ректора Тамари Качали

Вчора в Черкаському державному технологічному університеті відбулася конференція трудового колективу  щодо можливого поновлення на посаді колишнього ректора Черкаського державного технологічного університету Тамари Качали відповідно до ухвали Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ від 29.03.2017 року.


Попри постанову суду, жодних підстав звільнити чинного ректора ЧДТУ Олега Григора немає, тому рішення залишається за трудовим колективом університету. Попередньо перед конференцією на всіх факультетах  навчального закладу відбулися вчені ради, на яких були прийняті однакові рішення: позиція щодо підтримки чинного ректора Олега Григора, висловлення недовіри Тамарі Качалі та звернення до МОН України з проханням не поновлювати її на колишній посаді. Про це інформує місцеве видання "ВиЧЕрпно".

«Я відчуваю якусь відповідальність, бо я її приймав на роботу, вірив їй, але вона, на жаль, підвела не тільки мене, а й колектив, і себе. Для того, щоб працювати, кожному співробітнику потрібно мати авторитет, а я вважаю, що Тамара Качала втратила авторитет і моральне право  очолювати наш ВНЗ», — висловив свою позицію Юрій Лєга, колишній ректор ЧДТУ.

Людмила Білик, декан філологічного факультету наголосила на стабільності, яка панує у стінах навчального закладу після обрання Олега Григора ректором, і, на її думку, зараз вкрай важливо зберегти цей стан.

Після виступів працівників навчального закладу були озвучені наступні постанови, за які проголосували одноголосно:

  • Висловлення недовіри колишньому ректору ЧДТУ Тамарі Качалі;
  • Звернення до МОН України щодо уживання всіх дій для непоновлення Тамари Качали на посаді ректора, як такої, яка не має підтримки колективу;
  • Висловлення підтримки чинному ректору ЧДТУ Олегу Григору.

Опісля офіційної частини конференції до присутніх звернувся ректор ВНЗ.

«Я дякую вам за довіру. І хочу сказати, що я не буду писати заяву на звільнення. Я буду відстоювати наш університет», — наголосив Олег Григор.


Поділіться з друзями:   

Останні новини