У Львівській політехніці запровадять інноваційну навчальну програму «Системи штучного інтелекту»

У національному університеті «Львівська політехніка» запровадять нову навчальну програму «Системи штучного інтелекту» (Artificial Intelligence).


Програму розробили за підтримки львівського ІТ-кластеру. Студенти-бакалаври почнуть вивчати особливості програмування штучного інтелекту у вересні 2017 року.

Штучний інтелект – це розділ комп’ютерної науки, де комп’ютер навчають думати за принципом людського мозку, тобто мислити, розпізнавати та самонавчатись. До найвідоміших розробок в сфері штучного інтелекту відносяться автомобілі з авто-пілотом (Tesla), системи перекладу мови в реальному часі (Google Translate), розпізнавання облич та мови (Skype Translate) тощо.

«Зараз є великий попит на знавців штучного інтелекту, це буде найбільш затребуваний напрямок протягом найближчих років. За чотири роки «Львівська політехніка» випустить перших випускників цієї програми, які відразу почнуть працювати в галузі. Таким чином ми наблизимо Україну до світових лідерів», - розповів Зеновій Верес, викладач «Львівської Політехніки» та керівник освітнього напрямку ІТ Кластеру, співзасновник програми, Solution Architect компанії SoftServe.

Навчальний план для програми «Штучний інтелект» розробила робоча група з 40 осіб, до якої увійшли експерти львівських ІТ компаній та викладачі «Львівської політехніки». Схожа програма вже існувала в університеті, але тепер її вдосконалили та оновили. Після затвердження науково-методичною радою Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, програма стане доступною для нових абітурієнтів.

Навчання на програмі буде комбінованим: традиційні академічні підходи поєднуються з інтерактивною практикою. Зокрема, студенти переглядатимуть лекції провідних науковців та професорів іноземних університетів, а предмети викладатимуть частково українською та англійською мовами. Навчатись програмування штучного інтелекту зможе до ста студентів.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...