У НУХТ відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Кращий сомельє України 2016»

20 квітня на базі Національного університету харчових технологій (НУХТ) відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Кращий сомельє України 2016», який вже 16 років проводить Асоціація сомельє України і який збирає кращих фахівців із усіх куточків нашої країни.


Конкурс стартував 8 квітня з відбіркових турів, що одночасно відбулися у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі й Одесі. 19 квітня у Києві відбувся півфінал конкурсу, до якого після відбіркового туру дійшли всього 13 осіб, тож дійство розпочалося з вручення дипломів півфіналістам, під час якого присутні і дізналися імена трьох фіналістів – В’ячеслава Назарчука (Київ), Дмитра Саприкіна (Харків) і Віталія Ларіна (Київ).

Вів конкурс президент Асоціації сомельє України Дмитро Сидоренко. До складу журі увійшли володарі титулу «Кращий сомельє» минулих років, а також представники виноробних компаній.

Конкурсанти змагалися у чотирьох конкурсах – подача гостям у ресторані ігристого вина й червоного вина, виправлення помилок у винній карті ресторану та дегустація алкогольних напоїв «всліпу».

За правилами фіналу під час виступу конкурсанта інші знаходилися за межами зали.

У перших двох конкурсах необхідно було з дотриманням усіх правил протягом п’яти хвилин подати ігристе вино гостям ресторану й протягом шести хвилин іншим гостям – червоне. На виправлення винної карти також відводилося шість хвилин. На дегустації алкогольних напоїв «всліпу» пропонувалися 9 зразків, продегустувавши які, необхідно було за 9 хвилин визначити типаж напою, сировину, з якої він виготовлений, країну-виробника і рік виробництва (якщо він є). Завдання для цього конкурсу визначав кращий сомельє України-2009 Іван Бачурін.

Після підведення підсумків конкурсу журі визначило кращого сомельє україни-2016. Ним став В’ячеслав Назарчук (до речі, минулого року він був другим), друге місце виборов Дмитро Саприкін, третє – Віталій Ларін. Два останніх брали участь у конкурсі вперше й відразу показали такий високий результат.

Кубок переможцю вручив кращий сомельє минулого року Олександр Лавриненко.

Постійний партнер конкурсу «Виноробне господарство князя П.М. Трубецького» подарувало всім півфіналістам і фіналістам свої вина, а переможцю – ще й сертифікат на перебування на виноробні. Вино півфіналістам і призерам, а для переможця і запрошення у серпні відвідати виноробне господарство у Франції, подарував ексклюзивний партнер призового фонду «Дім Calvet».

Асоціація сомельє України нагородила переможця сертифікатом на навчання у школі сомельє. Володар другого місця отримав у подарунок від Асоціації кований ніж французького виробництва.

Зауважимо, що до глядацької аудиторії конкурсу долучилися слухачі сертифікатної програми «Професія сомельє і науково-практичні основи дегустації вин та алкогольних напоїв» разом із викладачем програми, доцентом кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства НУХТ Мариною Білько та студенти спеціальності «Туризм» разом із завідувачем кафедри туристичного та готельного бізнесу НУХТ, виконавчим директором Асоціації сприяння розвитку винного та гастрономічного туризму Дарією Басюк.

Нагадаємо, що у Національного університету харчових технологій давні дружні стосунки з Асоціацією сомельє України, у рамках яких для студентів НУХТ проводяться майстер-класи від професіоналів-виноробів і кращих сомельє, а також дегустації від провідних виробників.


Фото:


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...