Найкращим міністром у 2016 році була Лілія Гриневич, - керівник ОФЕА

Попередні дані по оцінці ефективність роботи Уряду Володимира Гройсмана в минулому році опублікував керівник офісу з фінансового та економічного аналізу у ВР України Віктор Мазярчук.


"Найкращим міністром у 2016 році була Лілія Гриневич. Найгіршим, той кого суспільство та експертне середовище вважає найефективніших міністрів в ТОП5. Об'єктивна реальність (та методологія). Звели всю аналітику щодо КРІ effectiveness index. Зараз робимо подвійний check щоб уникнути можливих помилок та неточностей", - зазначив він.

"Після цього презентуємо наше дослідження народним депутатам та суспільству про ефективність Уряду у 2016 році. Буде цікаво, обіцяю", - наголосив Мазярчук.

Примітка:

Офіс з фінансового та економічного аналізу у ВР України створено в рамках проекту, що фінансується програмою «Підтримка реформи управління державними фінансами» німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft  für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ) та Міністерства Великобританії з питань міжнародного розвитку (DfID), та на підставі Листа про наміри між Апаратом ВРУ, Deutsche Gesellschaft  für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Вестмінстерською фундацією за демократію (WFD) та ГО «Ліга інтернів» від 19 листопада 2015 року.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...