В УДПУ імені Павла Тичини визначили найкращих знавців політології

19-21 квітня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія» для студентів вищих навчальних закладів, де політологія не є спеціальністю.


64 учасники із 37 ВНЗ України випробовували свої знання та уміння під час теоретичного та дослідницького етапів. Студенти письмово виконували завдання проблемного й творчого характеру з історії та теорії політичної науки, проходили тестування та презентували власні наукові дослідження.

Учасники олімпіади продемонстрували високий рівень політичної та громадянської культури, систематизовані наукові знання про історію та теорію політичної науки, уміння самостійно аналізувати актуальні проблеми сьогодення, відстоювати власну точку зору перед опонентами.

За результатами олімпіади дипломом І ступеня нагороджена Наталя Олійник (Національний університет «Львівська політехніка»).

Дипломами ІІ ступеня нагороджені:

  • Валентин Карельцев (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди);
  • Андрій Якименко (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського);
  • Марія Челомбітько (Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова);
  • Ольга Гончарова (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).

Дипломами ІІІ ступеня відзначені:

  • Андрій Василишин (Львівський національний аграрний університет);
  • Анастасія Шеломкова (Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди);
  • Марія-Христина Бокало (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка);
  • Єлизавета Нещимна (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка);
  • Костянтин Вовченко (Українська інженерно-педагогічна академія).

За оригінальне, нестандартне розв’язання олімпіадних завдань учасники нагороджені спеціальними грамотами оргкомітету у номінаціях «Знавець історії політичної думки», «Знавець теорії політичної науки», «За оригінальне вирішення наукової проблеми», «За кращий публічний захист наукової роботи», «За інноваційний підхід у вирішенні проблемного завдання».

В рамках олімпіади відбулось засідання Всеукраїнського круглого столу «Становлення і руйнування політичних міфів в українському суспільстві». Науковці та студенти також мали змогу відвідати цікаві екскурсії національним дендрологічним парком «Софіївка», туристичним маршрутом «Таємничі підземелля Василіанського монастиря» та переглянути мистецький  захід «Танцювальний марафон «Ми – українці!».

Колектив УДПУ вітає студентів-переможців олімпіади та їхніх наукових керівників і бажає подальших перемог на науковій ниві!


Поділіться з друзями:   

Останні новини