Заступник міністра освіти Роман Греба відвідав ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка

Учора, 27 квітня, Заступник міністра освіти і науки України Роман Греба відвідав Полтавську область.


Розпочався візит Роман Греби з Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, під час якого зустрівся із студентським та науково-педагогічним колективом університету.

"У позитивній дружній атмосфері обговорили із студентами багато актуальних питань. Вони розповідали мені про свої цікаві проекти та ініціативи, відмічаючи, що в університеті створені усі умови для розвитку студентів. Розвиток студентського самоврядного руху та працевлаштування студентства – одні із ключових тем обговорення, адже пріоритетним напрямом роботи вишу є як набуття якісних знань, так і подальша їх реалізація у професійній діяльності. Студентство університету зацікавлене розвитком міжнародного співробітництва та програмами академічних обмінів. Під час зустрічі обговорили й питання навчання іноземних громадян у вітчизняних вишах. Значну увагу в університеті приділяють розвитку студентського спорту, здорового способу життя та дозвілля студентів", - зазначив заступник Міністра.

Після зустрічі із студентською молоддю відвідав сучасні навчальні аудиторії ПолтНТУ та народний музей історії університету, де залишив побажання у Книзі почесних гостей.

Читачів Романа Греби у соцмережі Facebook цікавила думка заступника міністра щодо ситуації зі скандальними аудіозаписами, де ректор ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко висловлює своє негативне ставлення до подій під час Революції Гідності. На думку Романа Греби, ті записи були сфальшовані, а ситуація ця штучно створена на плітках. А поспілкувавшись із ректором техуніверситету особисто, заступник міністра освіти переконався у патріотичній позиції керівника вишу.

"Чи це часом не той самий ректор, що зневажає Революцію Гідності", - запитали в Романа Греби.

"Якщо брати до уваги плітки і змонтоване відео - то той. Якщо опиратися на те, що я почув від студентів, побачив в університеті і озвучені ректором власні переконання - то ні", - відповів заступник міністра.

Нагадаємо, в березні 2015 року тодішній Міністр освіти і науки України Сергій Квіт висловив позицію Міністерства щодо ректора Полтавського техуніверситету Володимира Онищенка, який прославився висловлюваннями проти Революції Гідності. Відповідні аудіозаписи були оприлюднені у ЗМІ. Також Сергій Квіт пропонував ректору університету звільнитись.

"Міністерство освіти і науки України висловлює глибоку занепокоєність у зв’язку з висловлюваннями ректора Полтавського національного технічного університету Володимира Онищенка в аудіозаписі, поширеному в мережі Інтернет та в окремих телевізійних сюжетах. Слова ректора компрометують не лише його самого, але й увесь університет та систему української вищої освіти загалом", - йшлося тоді у зверненні.

Після того, як посаду Міністра освіти і науки України отримала Лілія Гриневич, ця ситуація не мала ніякого розвитку. Тому позицію Романа Греби щодо цього питання теоретично можна вважати такою, що співпадає з позицією Міністра Лілії Гриневич.


Поділіться з друзями:   

Останні новини