Із захистів дипломних проектів бакалаври-біотехнологи НУХТ попрямують прямо на роботу

Цьогоріч незвично проходять засідання Екзаменаційної комісії по захисту кваліфікаційних дипломних проектів ОКР «Бакалавр» за напрямом «Біотехнологія» у Національному університеті харчових технологій (НУХТ).


Актуальна інформація щодо діяльності кафедри біотехнології і мікробіології вишу зацікавила потенційних роботодавців. Зокрема, на кафедру завітали представники керівного складу ТОВ «БІОТЕСТЛАБ»: директор Володимир Гаращук, к.фарм.н., директор департаменту з наукової роботи Олена Салій, к.вет.н., директор департаменту з наукової роботи Федор Вабіщевич, заступник директора департаменту з наукової роботи Мар’ян Деркач, начальник відділу персоналу Олена Хавпун. ТОВ «БІОТЕСТЛАБ» успішно працює на ветеринарному ринку України понад 20 років і спеціалізується на комплексному ветеринарному супроводі тваринницьких підприємств та птахофабрик.

8 червня 2017 року засідання Екзаменаційної комісії розпочалося з виступу директора департаменту з наукової роботи ТОВ «БІОТЕСТЛАБ» Олени Салій, яка привітала «без п’яти хвилин» кваліфікованих біотехнологів і побажала їм успішного захисту.

На захисті були представлені різнопланові дипломні проекти та наукові роботи. Владислав Шульман представив технологію одержання лізату Streptococcus sanguis, який використовується як компонент імуностимулюючого препарату для профілактики хвороб ротової порожнини. Владислава Гордієнко презентувала новітню біотехнологію одержання біосумісного пластику на основі полігідроксибутирату за культивування Azotobacter chroococcum. Суть проекту Марини Кухар полягала у культивуванні Penicillum canescens для одержання ферменту ксиланази, що підвищує засвоюваність амінокислот та обмінну енергію кормів для тварин. Наталя Жалій доповіла результати наукової роботи, яка полягала у оптимізації основних факторів, що впливають на трансформацію м’якої пшениці і дозволили підвищити відсоток трансформованих рослин. Проект культивування Pseudomonas aerginosa для одержання феназин-1-карбонової кислоти як біокомпоненту засобів захисту рослин представила Марія Лось. Одержанню висококонцентрованої молочної кислоти за культивування Bacillus coagulans для використання у косметичній промисловості присвятила свій проект Анна Савенко. Вплив жирних кислот на формування біоплівки сульфатвідновлювальних бактерій досліджувала Олена Долюк.

Усі представлені роботи відзначалися високим рівнем виконання та презентації. «Родзинкою» цьогорічних проектів був розділ із автоматизації певної ділянки виробництва. Представники ТОВ «БІОТЕСТЛАБ» і члени Екзаменаційної комісії були приємно вражені ерудованістю та професійністю студентів, які, до речі, відмінно захистили свої проекти. Гості задавали конкретні питання, що стосувались особливостей апаратурного оформлення та забезпечення асептичності процесів.

За результатами захистів «новоспечених» бакалаврів запросили пройти співбесіду для подальшої роботи у ТОВ «БІОТЕСТЛАБ». Тож вітаємо їх із успішним захистом і бажаємо успіхів у подальшій професійній кар’єрі!


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...