Свято освіти та науки, зацікавленості та співробітництва на міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» в Києві

24-26 жовтня 2017 року відбулися Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва.


Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Парубій Андрій Володимирович, Президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович, виконуючий обов’язки директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Завалевський Юрій Іванович.

В урочистому відкритті взяли участь і з вітальними словами на адресу учасників і відвідувачів звернулися народний депутат України, заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань наукової та науково-технічної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Кириленко Іван Григорович, Президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович, заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Сафонов Юрій Миколайович.

Цьогоріч у роботі виставок взяли участь 585 учасників із 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн. Зокрема,

93 – університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, наукові установи;

12 – закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій;

369 – загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою;

79 – професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти;

32 – виробники і постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

Представники 93 вищих навчальних закладів і наукових установ презентували та обговорили актуальні проблеми створення системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти, здобутки в інноваційній діяльності, активну міжнародну співпрацю, академічний обмін студентами, викладачами, особливості навчання у вишах, підготовку до ЗНО, умови вступу в 2018 році та інші аспекти інноваційної діяльності.

Програми освіти за кордоном, програми академічної мобільності представили 12 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій, які надали інформацію щодо процесу та умов вступу до державних і приватних навчальних закладів, пропозиції грантів і стипендій, мовних курсів, таборів, інформаційної підтримки протягом усіх етапів організації участі в обраній освітній програмі, а також поділилися досвідом розвитку міжнародних відносин у сфері освіти, культури та науки.

369 загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою представили та обговорили науково-методичний супровід інноваційних технологій інклюзивного навчання в закладах освіти, актуальні питання впровадження наукових розробок в педагогічну практику загальної середньої освіти в контексті реалізації Закону України «Про освіту», методи та форми навчання молодших школярів в умовах реалізації Концепції Нової української школи, нову траєкторію розвитку особистості, створення та впровадження інноваційної моделі STEM-освіти, STEM-центрів як науково-освітнього ресурсу в єдиному інформаційному просторі, формування інформаційно-комунікаційних компетентностей учителів та учнів у Новій українській школі, упровадження хмарних сервісів у навчальний процес закладів освіти, модернізацію навчального середовища на засадах упровадження інноваційних освітніх рішень тощо.

Проектні технології навчання у професійній підготовці майбутніх кваліфікованих робітників, науково-методичний супровід експериментальної діяльності закладів професійної освіти, досвід співпраці з роботодавцями у впровадженні елементів дуальної системи, вплив міжпредметної інтеграції на якість професійної підготовки кваліфікованих робітників, роль інформаційних технологій у підготовці фахівців професійної освіти презентували та розглянули 79 професійно-технічних навчальних закладів і науково-методичних центрів професійно-технічної освіти.

32 виробники та постачальники засобів навчання, сучасних програм і рішень для галузі освіти презентували та демонстрували інтерактивне й мультимедійне обладнання, електронні освітні ігрові ресурси, корекційно-розвивальні комплекси, інтерактивні робочі місця, цифрові лабораторії, комплексне оснащення сучасних лінгафонних кабінетів, комп’ютерних класів, лабораторне обладнання та прилади для навчальних хімічних лабораторій, кабінетів фізики та біології, програмне забезпечення для шкільної програми з можливістю викладання у класах та домашнього навчання, освітні онлайн-платформи, хмарні додатки та дистанційну освіту для дослідження розвитку особистості, вивчення математики та навчально-виховної роботи в навчальних закладах.

Для учасників виставки були проведені виставкові конкурси «Лідер інновацій в освіті», «Видатні наукові та науково-практичні досягнення в освіті» та конкурси з 7 тематичних номінацій. На конкурси подано 359 робіт. Експертну оцінку якості робіт проводили науковці та фахівці Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України. Переможцям конкурсів вручені Почесні нагороди, золоті та срібні медалі, дипломи та сертифікати.

Роботу виставок супроводжувала насичена змістовна тематична програма, зокрема, відбулося 62 конференції, презентації, семінари, майстер-класи, панельні дискусії за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти,  керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, проекту ЄС «Національний Темпус-офіс в Україні» (Національний Еразмус+ офіс в Україні), практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв. На заходи завітало понад 2550 осіб.

Упродовж трьох днів захід відвідало понад 11 тисяч осіб. Виставка об’єднала висококваліфікованих і досвідчених професіоналів із усієї України в галузі не тільки вищої, а й професійної, середньої, дошкільної, позашкільної освіти, наукових установ, виробників і представників найкращих розробок і сервісів, програм і рішень для навчального процесу, а також учнів, старшокласників і їх батьків. Це дозволило обмінятися досвідом впровадження в навчально-виховний процес педагогічних новацій, електронних освітніх ресурсів, науково-технічної співпраці в міжнародному обширі, бо саме від професіоналізму та компетентності кожного освітянина та науковця залежать сьогодні якість і ефективність змін, підготовка конкурентоздатного підростаючого покоління.

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в черговий раз підтвердила свій статус вагомої професійної події в освітньому середовищі нашої держави, презентувала досягнення в реформуванні галузі освіти, організаційний і науково-методичний супровід інновацій, нові форми та технології навчання, проекти, обладнання для навчального процесу, он-лайн сервіси та стала сучасним комунікаційним простором для поширення кращого досвіду та представлення інноваційних досягнень національної освіти та науки.

 

Запрошуємо до участі в Дев’ятій міжнародній виставці

«Сучасні заклади освіти - 2018» та

Сьомій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu»,

які відбудуться 15-17 березня 2018 року!

 

Оргкомітет: (044) 498-42-04, 498-42-05, (067) 656-51-89

E-mail: expo@vsvit.com.ua

Сайти виставок: http://innovosvita.com.ua/, http://vsosvita.com.ua


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...