Факультет фізичного виховання УДПУ імені Павла Тичини відсвяткував 10-літній ювілей

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулися урочисті заходи з нагоди 10-річчя факультету фізичного виховання.


На ювілей рідного факультету з різних куточків України прибули випускники минулих років, викладачі, студенти, гості, любителі спорту.

10 років – це досить юний, але відчутний вік в житті людини, помітний він і в історії факультету. Літопис факультету розпочався в 2007 році, коли на базі спеціальності «фізичне виховання» був створений новий підрозділ з метою якісної підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері «фізичного виховання, спорту та здоров’я людини».

Здобутки факультету за час існування надзвичайно вагомі. Лише у 2016-2017 навчальному році понад 300 спортсменів УДПУ взяли участь у 80 змаганнях різного рівня. Серед них: Молодіжні спортивні ігри міста Умань, ХV Універсіада та Спортивні ігри Черкаської області серед вищих навчальних закладів, Чемпіонати та Кубки України, Європи та Світу. Загалом, впродовж минулого навчального року спортсмени УДПУ здобули 74 золотих, 57 срібних та 61 бронзову нагороди у обласних, Всеукраїнських і міжнародних змаганнях. 5 спортсменів університету виконали норматив кандидата в майстри спорту України, 15 отримали звання майстра спорту України. А якщо ці цифри помножити на десять!? Досягнення вражають! Та студенти факультету фізичного виховання не лише знані в Україні спортсмени, але й громадські активісти, творчі особистості, молоді науковці.

На адресу ювілярів щирі слова привітань лунали від проректора з науково-педагогічної роботи Наталії Ревнюк, начальника відділу з питань фізичної культури та спорту Уманської міської ради Ольги Ремез; керівників спортивних закладів міста, з якими факультет має тісну співпрацю.

Науково-педагогічних працівників, які стояли біля витоків створення факультету, відзначено  ювілейними медалями та почесними грамотами. Викладачі та студенти факультету фізичного виховання одержали подяки та грамоти  Черкаського обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Уманської міської ради, профспілкового комітету університету.

На урочистостях були присутні випускники, які творили та примножували славу факультету — призери та переможці Чемпіонатів і Кубків України, Європи та Світу: Василь Шуптар - майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби; Діана Шуптар - майстер спорту України з вільної боротьби; Артем Савенко — майстер спорту України з боксу та кікбоксингу; Олександр Казанюк - майстер спорту України з футболу. Від імені прославлених випускників вітання факультету-ювіляру та своїм наставникам виголосив майстер спорту України з боксу випускник 2016 року Артем Савенко.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...