Студенти ЗДМУ переймають досвід кращих хірургів світу онлайн

Завдяки досягненню сучасних інформативних технологій, які широко використовуються в освітньому процесі ЗДМУ, наші студенти сміливо долучаються до світових практик лікування найстрашніших хвороб століття.


Надзвичайно цікавою подією стало проведення  практичного вебінару «Роботизована хірургія», який в рамках Київського Глобального Хірургічного Конгресу провели відомі фахівці в галузі роботизованої хірургії – Леонід Коган та Давід Какіашвілі (Ізраїль).

Вебінар складався із трьох блоків. Першим з них був - «Роботизована радикальна простатектомія: онкологічні і функціональні результати». Студенти спостерігали за процесом  з великим захопленням, а найцікавішим  було те, як  хірург уміло керує роботом. Адже провести операцію власноруч дуже складно, а коли це потрібно робити «руками» робота, то це  вдвічі складніше, відповідальніше і небезпечніше.

Другий блок  носив назву -  «Роботизована простатектомія після первинної безрезультатної радіотерапії». Після перегляду цього блоку студенти поставили декілька питань хірургові, які виникли  під час   операції.

Третій блок вебінару  «Роботизована хірургія нирок і сечового міхура» просто приголомшив майбутніх медиків. Студенти спостерігали як робот вдало впорався з великою нирковою пухлиною. Це було дивовижно  надскладне операційне втручання через велику кількість кровоносних судин в ділянці та велику ймовірність розвитку кровотечі.

Ізраїльські хірурги зазначили, що ці всі операції неможливо зробити без відмінних знань анатомії й володінням практичних навичок саме роботизованої хірургії.

Завдяки цьому вебінару студенти дізналися про такий вид хірургії ,як роботизована, з’ясували її переваги перед традиційними видами, і зрозуміли, що в неосяжній галузі медицини завжди є місце для нових досягнень та успіхів.

Студенти самі ініціюють освітні дистанційні лекції, семінари, телемости.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...