У НФаУ провели навчальний семінар для фармацевтичних фірм та виробників

06 лютого 2018 р. Національний фармацевтичний університет вперше став локацією проведення навчального семінару для фармацевтичних фірм та виробників від компанії Феноменекс.


Представник компанії Феноменекс (США), менеджер з розвитку бізнесу європейського фармацевтичного сектору, доктор Гейко Бехр, у ході робочого візиту в Україну, провів навчальний семінар для хроматографістів, хіміків-аналітиків наукових установ, освітніх закладів, лабораторій, виробничих підприємств. Тема семінару: «Оклюдантна технологія методів контролю якості лікарських засобів та європейські фармакопейні методи. Оптимізація валідних методів щодо збільшення продуктивності лабораторій, покращення методик стабілізації, скорочення витрат». На семінарі були присутні представники понад 100 компаній та фірм.

Організатором заходу виступила компанія ТОВ «Реалаб», ексклюзивний дистрибутор компанії Феноменекс в Україні. Керівник ТОВ «Реалаб», Володимир Днесь, прибув до Харкова разом із закордонним гостем. З привітальним словом до гостей та слухачів семінару звернулася ректор НФаУ, професор Алла Котвіцька. Вона висловила думку, що створення інформаційних, дискусійних платформ взаємодії, на кшталт цьому семінару, — початок конструктивного соціального партнерства, яке може ініціювати його нові форми та оптимальну реалізацію взаємних інтересів.

Сьогодні українська фармація ― це близько 350 тисяч фахівців найрізноманітніших спеціальностей. Крім провізорів та фармацевтів, у фармації працює велика кількість інженерів та економістів, хіміків, а також науковців та викладачів різних спеціальностей. Фокус їхньої діяльності ― здоров`я людини. І це вимагає високого професіоналізму та вибагливості до себе.

НФаУ — єдиний вітчизняний центр розвитку фармацевтичної освіти та науки. За час свого існування науково-педагогічним колективом університету підготовлено понад 50 000 фахівців, з яких понад 6 500 магістрів фармації для 93 країн світу.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...