Кафедра органічної хімії НФаУ підписала договір про наукове співробітництво із провідною фармацевтичною компанією Lilly

Eli Lilly and Company — американська фармацевтична компанія, яка проводить активну політику налагодження зв’язків у науковій сфері по всьому світу — «спільні зусилля просувають науку вперед».


Зараз компанія реалізує програму Lilly Open Innovation Drug Discovery (OIDD), яка стала провідною платформою для просування біомедицини; майданчиком для спільної роботи, що об'єднує дослідників і вчених різних країн світу для розробки, випробувань і створення нових молекул. Організація робить значні інвестиції у розробку модулів скринінгу in vitro в терапевтичних областях.

Ключова роль у процесі створення нових лікарських засобів належить фундаментальним дослідженням в області органічного синтезу. Пошук нових біологічно активних молекул – основа подальшого розвитку фармацевтичної науки і практики.

Синтез нових гетероциклічних молекул та модифікація природних сполук є одним із пріоритетних наукових напрямків кафедри органічної хімії НФаУ. З усього різноманіття ліків, що застосовуються в медичній практиці, більше ніж 90% містять у своїй структурі гетероциклічне ядро, синтез нових гетероциклів – ефективний шлях до лікарських засобів нового покоління.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...