НФаУ було відзначено на престижній освітній виставці

Національний фармацевтичний університет удостоєний Гран-прі у номінації «Лідер міжнародної діяльності» та нагороджений золотою медаллю у номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників».


Нагородження відбулося у рамках IX щорічної виставки «Сучасні заклади освіти – 2018» та VII виставки освіти за кордоном «World Edu», які пройшли 16-18 березня 2018 р у Києві.

Також НФаУ був відзначений дипломом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки; сертифікатом якості наукових публікацій та почесною грамотою ректору НФаУ, професору А.А. Котвіцькій за активну організаторську та педагогічну діяльність зі сталого зростання якості сучасної освіти.
На виставці вищу школу України представляли близько сотні вітчизняних університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ. Виставка зібрала майже 800 представників із усіх регіонів України та 12 держав світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю та Італії.

Програмою виставки було передбачено проведення 74 конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, майстер-класів, воркшопів, відкритих уроків, панельних дискусій за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

У рамках заходу завідувач відділу практики та сприяння працевлаштуванню НФаУ О.Я. Барковська підготувала та провела презентацію на тему «Упровадження інновацій в освітню діяльність для підвищення якості професійно-практичної компетентності випускників Національного фармацевтичного університету». Презентація отримала сертифікат виставкового заходу.

Вперше опубліковано на сайті НФаУ, фото ТОВ «МОРІОН»


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...