У НФаУ відбувся «Ярмарок спеціальностей НФаУ»

Захід провели 14 квітня 2018 р. спільно з Харківським обласним центром зайнятості. Основна мета – надання профорієнтаційних послуг учням щодо вибору професії, умов вступу, знайомство з представниками фармації.


На ярмарок прийшла не тільки молодь Харкова та Харківської області. Кафедра фармакотерапії НФаУ під керівництвом професора Кіреєва І.В. організувала приїзд студентів Ізюмського медичного коледжу, з яким співпрацює декілька років.

Гості мали змогу ознайомитися з Національним фармацевтичним університетом, його матеріально-технічною базою, умовами навчання, з освітніми програмами, за якими навчають у НФаУ: «Фармація», «Клінічна фармація», «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Лабораторна діагностика», «Педагогіка вищої школи», «Технології фармацевтичних препаратів», «Біотехнологія», «Промислова біотехнологія», «Фармацевтична біотехнологія», «Якість, стандартизація та сертифікація», «Економіка підприємства», «Маркетинг», «Менеджмент», «Менеджмент організацій та адміністрування», «Логістика», «Адміністративний менеджмент». На питання практичного навчання та працевлаштування інформацію надавав відділ практики та працевлаштування НФаУ.

Відвідувачі ярмарку отримали інформацію про Коледж НФаУ, його спеціальності: «Фармація», «Аналітичний контроль якості хімічних лікарських сполук», «Виробництво фармацевтичних препаратів».

У ході заходу школярам було запропоновано пройти тестування за допомогою комп’ютерів з метою виявлення професійних навичок.

Проведено екскурсії по кафедрах технологічного та хімічного корпусів: аналітичної хімії, органічної хімії, аптечної технології ліків, біотехнології, організації та економіки фармації, фармацевтичного маркетингу та менеджменту, технології ліків, косметології і аромології, фізичного виховання та здоров’я. Також гостей запросили подивитися музей історії НФаУ та харчувальний комплекс університету.

Відділ зв’язків із громадськістю та пресою НФаУ


Фото:


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...