«Управління якістю в фармації» – у НФаУ відбулась міжнародна конференція

18 травня 2018 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулася щорічна ХII Науково-практична конференція з міжнародною участю “Управління якістю в фармації”.


Учасники конференції обговорювали актуальні питання контролю, забезпечення й управління якістю у фармацевтичній сфері галузі охорони здоров’я, обмінювалися думками щодо змін нормативних вимог і досягнень вітчизняних підприємств фармацевтичного сектору та окреслили перспективи розвитку цього напряму.

На конференції розглядалися питання стандартизації та забезпечення якості на всіх етапах життєвого циклу лікарських засобів (від розробки і досліджень – до виробництва й реалізації), проблеми формування, впровадження й розвитку систем управління якістю та інтегрованих систем управління на підприємствах галузі, проблеми підготовки фахівців з управління якістю, підходи до управління ризиками для якості фармацевтичної продукції, моніторингу та аналізу результативності фармацевтичних систем якості, діяльності з кваліфікації приміщень і технічних систем, валідації виробничих процесів та трансферу технологій, забезпечення якості вимірювань у лабораторіях із контролю якості лікарських засобів, регуляторної діяльності у фармацевтичній сфері, управління якістю послуг у практиці аптечних закладів і дистриб’юторських компаній. Суттєву увагу в цьому році було приділено питанням охорони навколишнього природного середовища, зокрема – впровадження систем екологічного управління, утилізації фармацевтичних відходів тощо.

Конференція була проведена за участю представників фармацевтичних підприємств, регуляторних органів, наукових установ та навчальних закладів. Матеріали до участі у конференції надіслало понад 300 представників з 48 установ України, Казахстану, Таджикистану, Росії, Узбекистану та інших країн.

Відділ зв’язків із громадськістю та пресою НФаУ


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...