Відбувся Перший Всеукраїнський фестиваль інженерних талантів "Future of Ukraine'2018"

9 червня 2018 року журі Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів "Future of Ukraine'2018" ("Майбутнє України'2018") оголосило імена перших переможців конкурсу, що проводився за його програмою.


Це студенти українських закладів вищої освіти, які мріють пов'язати своє життя з інженерією. Попереду в них цікава подорож до Сполучених Штатів Америки, де на підприємствах найбільшої у світі авіакосмічної корпорації "Boeing" (м. Сіетл, штат Вашингтон, США) вони зможуть на власні очі побачити, як працюють технології ХХІ століття.

Організатором Всеукраїнського фестивалю виступив Благодійний фонд імені Святого Володимира в партнерстві з КПІ ім. Ігоря Сікорського. Конкурс проводився на базі Інституту моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського. Участь у ньому могли взяти студенти будь-якого вишу України, які полюбляють нестандартні та творчі задачі, мають достатню підготовку з фізики, математики, ІТ та англійської мови і можуть працювати над інженерними проектами.

До складу журі входили керівник компанії "Боїнг Україна" Олексій Стєпін, директор компанії "Прогрестех Україна" Андрій Фіалковський, директор компанії "Тукана Інжиніринг Україна" Мирослав Крекота, директор Благодійного фонду імені Святого Володимира Олександра Мартиненко. Очолював журі ректор Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" академік НАН України Михайло Згуровський.

Конкурс проходив у три тури.

Перший тур проводився в дистанційному режимі 4 травня. Студентам, що вирішили спробувати в ньому свої сили, було запропоновано пройти електронне онлайн-тестування з математики та фізики, підсилене завданнями інженерного спрямування. За його результатами в другий тур вийшли п'ятдесят учасників, які представляли дев'ять українських університетів.

12 травня  півфіналісти зустрілися в Києві і Харкові. Конкурсантам було запропоновано допомогти команді Ілона Маска в підкоренні Марса. Основна відмінність другого туру фестивального конкурсу від традиційних студентських олімпіад полягала в тому, що його учасники повинні були індивідуально вирішувати нестандартні інженерні завдання, доповнені фундаментальними та ІТ модулями, при максимально загальних вимогах до результату та повній відсутності будь-яких рекомендацій до способу його отримання.

Третій тур (до нього вийшли 30 студентів) проводився спільно Благодійним фондом імені Святого Володимира і Інститутом моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського. Для реалізації програми з покращення екологічної ситуації в країні командам було запропоновано розробити комплексний пристрій для очищення водойм України. Для роботи над проектом учасники розділилися на 5 команд.

Третій тур проходив з 7 по 9 червня на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського. У його програму входили не лише пошуки найкращих інженерних рішень учасниками, але й тренінги з підготовки презентації проектів на базі Стартап-школи "Sikorsky Challenge", індивідуальні презентації учасників на тему "My Engineering Future" ("Моє інженерне майбутнє") англійською мовою, спілкування членів журі з учасниками під час спостереження за ходом роботи над проектами і, звісно, захист проектів.

Переможцями першого Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів "Future of Ukraine'2018" стали: Анастасія Сусловець (Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"), Данило Єрмолов (Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"), Олег Митряшкін (Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"), Валерій Наполов (Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"), Ігор Калієнко (Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"), Микита Леонідов (Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"),  Євген Бас (Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"), Максим Кабанець (Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"), Дмитро Колодійчик (Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут") та Анастасія Літвінова (Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут").

За інформацією прес-служби КПІ ім. Ігоря Сікорського


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...