У НФаУ вітали першокурсників

31 серпня 2018 р. у Національному фармацевтичному університеті пройшов урочистий захід посвяти першокурсників, під час якого науково-педагогічний та студентський колективи єдиного галузевого вишу України приймали у своє коло нове покоління майбутніх спеціалістів фармації.

На початку заходу пролунав Гімн України у виконанні професора кафедри аптечної технології ліків НФаУ О.С. Шпичака. До першокурсників з вітальним словом звернулися ректор НФаУ, професор А.А. Котвіцька; почесний ректор НФаУ, академік В.П. Черних; директор Коледжу НФаУ, професор Т.С. Прокопенко; декани факультетів НФаУ: медико-фармацевтичних технологій — професор О. І. Набока, фармацевтичного — доцент В.Ю. Кузнєцова, фармацевтичних технологій та менеджменту — доцент О.О. Суріков. З нагоди свята до НФаУ завітали почесні гості: заступник начальника Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Г.В. Бондарчук та заступник голови Обласної організації професійної спілки працівників охорони здоров’я Т.Б. Пустовойт.

Першокурсники отримали ректорський подарунок — видання «Навігатор першокурсника», у якому зібрана уся корисна інформація для молодших членів студентської спільноти.

За святковий настрій учасників заходу відповідали учасники культурного центру НФаУ: студенти старших курcів танцювали, жартували, співали. У дружній теплій атмосфері першокурсники отримали від представників п’ятого курсу символічні Ключ знань та білий халат, вздовж та поперек розписаний хімічними формулами.

Як говорить народна мудрість, коріння навчання гірчить, та солодкі його плоди. Майже усі виступаючі звернули на це увагу та побажали учорашнім школярам бути завзятими та цілеспрямованими, відповідально ставитися до наук і власного майбутнього.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...