НФаУ відзначив День фармацевтичного працівника України

 

Щорічно, кожну третю суботу вересня, фармацевтична спільнота України відзначає професійне свято, яке, до речі, було започатковано з ініціативи Національного фармацевтичного університету у 1999 році.

У цьому році святкування припало на 15 вересня.

13 вересня 2018 року пройшло засідання Ученої ради НФаУ, в рамках якого відбулася урочиста церемонія вручення грамот науково-викладацькому складу університету з нагоди Дня фармацевтичного працівника України від Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА), Департаменту науки та освіти ХОДА, Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України, Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України та Національного фармацевтичного університету.

У другій половині дня у Театрально-концертному залі м. Харкова відбувся святковий концерт, на який завітали представники обласної та міської державної адміністрації, щоб поздоровити фармацевтів Слобожанщини із професійним святом.

З вітальним словом до фармацевтичної спільноти звернулися голова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світлична та заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення С.О. Горбунова – Рубан.

Свято продовжилося урочистим врученням пам’ятних нагород – статуетки «Аптекар» та «Панацея». На знак пошани та вдячності науково-викладацький колектив НФаУ подарував ексклюзивну статуетку «Титан фармації» Почесному ректору НФаУ, академіку В.П. Черних.

«Де б ми не працювали – в освіті, науці, на виробництві, в системі контролю якості, в аптечній мережі, в інформаційному забезпеченні, – наша щоденна праця пов’язана із збереженням найціннішого надбання і стратегічного ресурсу держави – здоров’я нації!» – акцентувала у своїй вітальній промові ректор НФаУ, професор А.А.Котвіцька.

Святкування продовжилося лазерним шоу, виступами повітряних гімнастів та творчих колективів культурного центру НФаУ. Професор кафедри аптечної технології ліків О.С. Шпичак виконав авторську пісню професора НФаУ О.І.Тихонова, який нещодавно відзначив 80-річний ювілей.

Відділ зв’язків із громадськістю та пресою НФаУ


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...