НФаУ долучили до моніторингу діловодства з досліджень біоеквівалентності

18 вересня 2018 р. в рамках реалізації державного проекту «Безпечні, доступні та ефективні ліки для українців» (SAFEMed) Клініко-діагностичний центр НФаУ відвідав доктор Вернер Гілсдорф.

Один із стратегічно важливих напрямків проекту — розвиток досліджень з біоеквівалентності лікарських засобів в Україні з залученням європейських експертів.

Метою візиту доктора наук у сфері біології та державної експертизи з хімії, міжнародного експерта з фармакокінетики Вернера Гілсдорфа є вивчення українського законодавства, нормативної бази проведення досліджень біоеквівалентності на відповідність до норм Євросоюзу.

Дослідження з біоеквівалентністі завжди були одним із важливих напрямків науково-дослідницької роботи Національного фармацевтичного університету. Клініко-діагностичний центр НФаУ відкрили 2000 р., він став першим в Україні центром з вивчення біоеквівалентності лікарських засобів. Сьогодні Клініко-діагностичний центр НФаУ успішно співпрацює як із вітчизняними виробниками ліків, так із іноземними компаніями.

Прес-служба НФаУ


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...