У НФаУ пройшов семінар з якості управління

4 жовтня 2018 р. у Національному фармацевтичному університеті відбувся захід у форматі наради-семінару для керівників процесів системи управління якістю університету.


Засідання відкрив перший проректор з НПР НФаУ, представник керівництва з якості А.І. Федосов, який зазначив, що проведення навчання керівників процесів є вимогою міжнародного стандарту ISO 9001:2015 та новацією 2018/2019 навчального року. Під час наради проаналізовано результативність діяльності НФаУ у 2017/2018 н.р., означені вектори удосконалення внутрішньої системи забезпечення якості в університеті, актуалізоване питання щодо стратегічних цілей та завдання структурних підрозділів НФаУ.

Начальником відділу управління якістю О.І.Назарко проведено навчання керівників процесів щодо особливостей визначення (ідентифікації) та оцінки ризиків, підготовки плану з реалізації заходів контролю, моніторингу та впровадження результатів цих дій у діяльність підрозділів університету.

У нараді-семінарі, крім керівників процесів, взяли участь внутрішні аудитори НФаУ, співробітники відділу управління якістю.

Прес-служба НФаУ


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...