У Запорізькому державному медичному університеті почалися вибори нового складу Студентської ради

Вони триватимуть два дні, щоб усі студенти долучилися до виборчого процесу і, згідно з Положенням про студентське самоврядування, визначилися з  кандидатурами на виборні посади.


Нинішній склад Студентської ради склав повноваження, прозвітувавши на  конференції  перед студентською спільнотою про діяльність протягом визначеного терміну.

Нині загалу належить обрати яскравих лідерів, здатних  цікаво й корисно  розвивати молодіжну політику в університеті.

Уже на першій перерві між парами стало зрозумілим, що активність виборців буде високою,  до столиків, де видавали бюлетені, шикувалися черги, юнаки й дівчата ставили позначки  проти прізвищ претендентів, детально ознайомившись зі списком.

У період передвиборчої реєстрації  на виборні посади молодь  могла вільно пропонувати  власні кандидатури, активістів зі свого молодіжного середовища. У підсумку в бюлетені для таємного голосування внесено кандидатури на посади голови  Студради,  заступників голови, секретаря, а також голів секторів: інформаційного, культурно-масового, наукового, волонтерського, спортивного, зовнішніх зв’язків, захисту прав  студентів. На кожну з посад  пропонується по чотири-п’ять, і навіть шість претендентів.

Голову Студентської ради загал обирає з трьох кандидатів, ними є: Максим Усатенко (4 курс, I медфакультет), Роман Підгорний (I курс ,II медфакультет), Вадим Смагін (4 курс, I медфакультет).


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...