Інноваційна діяльність НФаУ відзначена нагородою

23-25 жовтня 2018 р. делегація фахівців НФаУ гідно представила свій виш на Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Сьомій міжнародній виставці «World Edu» (м.Київ).


У цьому році НФаУ представляли одразу кілька його підрозділів. Начальник відділу управління якістю НФаУ, к. соціол. н. О.І.Назарко та провідний соціолог відділу, канд. соціол. н., НФаУ О.С. Овакімян презентували майстер-клас «Сертифікація ISO як умова створення системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти: кейс Національного фармацевтичного університету». Як відомо, фахівці НФаУ плідно працюють над розбудовою та удосконаленням системи внутрішнього забезпечення якості вищої фармацевтичної освіти.

Під час презентації розглянуто питання: сертифікація ISO 9001:2015 у ЗВО; процесна модель & «дерево процесів»; сучасні ризик-орієнтовані підходи; моніторинг & соціологічні та маркетингові дослідження; рейтингування: авторська модель НФаУ; школа супервайзера СУЯ & навчання персоналу.

Високий рівень стендової роботи забезпечили науковці НФаУ: доцент кафедри фармацевтичної хімії НФаУ, к.фарм.н. В.О.Грудько та асистент кафедр заводської технології ліків та товарознавства НФаУ, к.фарм.н. М.В.Халавко.

Доцент В.О. Грудько показав низку дослідів, які демонстрували взаємодію лікарських препаратів та напоїв, які так любить сучасна молодь. Демонстрація дослідів була схожа на сеанс магії: у пробірці із зеленим розчином, на очах у здивованої публіки, рідина розшаровувалася, утворюючи жовто-блакитний «дует» кольорів Прапора України.

М.В.Халавко продемонструвала різні способи виготовлення лікарських засобів – пигулок.

Завідувач відділу зв’язків із громадськістю та пресою НФаУ О.М. Кудінова та провідний фахівець з виставкової діяльності М.О. Гнатюк на протязі тридобової виставки вели активну організаційну та профорієнтаційну діяльність.

За результатом участі у рейтингових конкурсах Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» НФаУ отримав диплом та золоту медаль у номінації «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення».

Прес-служба НФаУ


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...