У ЗДМУ відбулась конференція присвячена питанням дитячого харчування

У Запорізькому державному медичному університеті  відбулася  дводенна V навчально-практична конференція з дистанційною участю «Харчування здорової та хворої дитини. Практика інтерна».

Конференцію для лікарів-інтернів, молодих спеціалістів, педіатрів, неонатологів, лікарів загальної практики сімейної медицини» спільно організували кафедра дитячих хвороб ЗДМУ і кафедра педіатрії та неонатології з курсом амбулаторної педіатрії ЗМАПО. Завдяки  можливості відеотранслювання перебігу роботи  конференції, до  зв’язку зі ЗДМУ виявили бажання  дистанційно  приєднатися кафедри національного медичного університету ім. Богомольця, національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, а також  лікарі  із Запорізької, Херсонської та  інших областей та зарубіжжя.

Вітальне слово, відкриваючи конференцію, виголосив ректор ЗДМУ, доктор медичних наук, професор Юрій Колесник.  Звертаючись до  колишніх і нинішніх студентів університету, Юрій Михайлович  наголосив на важливості й актуальності тематики конференції, звернув увагу на особливості реформ, які відбуваються в медичній галузі, і зауважив, що в їхньому руслі  молодим лікарям дуже важливо постійно отримувати сучасні знання високого ґатунку, бо це є запорукою високих рейтингів, престижного статусу. А отже – затребуваності суспільством. Особливо  коли йдеться про такі відповідальні спеціальності, як педіатрія, сімейна медицина. Нині педіатрів суспільству бракує, і висококваліфікований  фахівець завжди буде з роботою і шанованим. Наш університет, констатував  Юрій Колесник, все робить, аби готувати саме таких лікарів. Ніколи, за жодних часів, у виші  не «економили» на педіатрії і не припиняли готувати таких фахівців, більше того, усіляко підтримують кафедри педіатричного спрямування. Тому кожен інтерн може повною мірою брати все краще на етапі післядипломної освіти,  щоб здобути відповідну високу кваліфікацію.

Ректор також відзначив подвижницьку роль колективу кафедри дитячих хвороб ЗДМУ, якою керує  відомий висококваліфікований педіатр  з багаторічним досвідом, професор  Людмила Боярська. Кафедра є однією з кращих в Україні, оснащена високими технологіями: тут є і сучасні  комп’ютерні класи, медіа -центр з трансляцією на всю Україну, а також онлайн – курси, розгалужена мережа  дистанційної освіти, власний  сайт, можливість  електронного тестування. І головне – ентузіазм колективу.

Інтерес до проблеми, котру всебічно розглядають учасники конференції, неослабний не лише у лікарів, але й в цілому у суспільства, яке  починає відчувати, яким чином  здоров’я  людини залежить від харчування.

«Ініціюючи проведення такого наукового форуму, викладачі, науковці нашої кафедри передусім сповідували мету зосередити знання і дослідження лікарів – інтернів, з якими працюємо, довкола  проблеми харчування, бо воно в подальшому визначає роботу наших генів, - розповіла  професор Людмила Боярська, -  відіграє  надзвичайно вирішальну роль у формуванні організму, тим паче, коли йдеться про дитину. Тому кожен педіатр, сімейний лікар має чітко усвідомити, що їжа – це набір хімічних формул, й  організм потребує речовин, які формують не лише зріст, вагу, але й генотип дитини,  починаючи з материнського лона.  Важко переоцінити ті процеси, які  відбуваються в момент зачаття, виношування вагітності. Адже те,  що їсть вагітна жінка, наявність незамінних амінокислот  в раціоні може зробити майбутню дитину дуже талановитою. А коли бракує потрібних речовин, ферментів, генетичний матеріал потерпає, утворюються дефектні гени. Наші інтерни – перспективні молоді лікарі, вони допитливі, тому нам усім тут сьогодні цікаво. А також запросили шестикурсників, щоб  вони зрозуміли зв’язок між додипломною та післядипломною освітою, відчули, як відбувається  формування лікаря з широким мисленням, набуттям практичних навичок».

Професор наголосила, що  вкрай важливими є тисяча днів в розвитку дитини – від моменту зачаття до дворічного віку. Саме в цей час необхідно суворо, мов під мікроскопом, слідкувати за харчуванням малюка. Не нехтувати грудним вигодовуванням, збереженням  лактації тощо. Варто пам’ятати:   якщо в зрілому віці людина страждає на якісь хвороби, то корені слід шукати глибинно:  не так харчувалася  мама під час вагітності, не тим годувала дитя упродовж  перших двох місяців. Харчування напряму  впливає на «звучання» генів!

Лікарі – інтерни двох кафедр  медичних вишів виголошували доповіді, над якими з інтересом працювали разом  з керівниками. Йшлося про природне вигодовування  дітей, замінники грудного молока, основи здорового харчування, корекцію лактазної  недостатності у дітей, первинну профілактику алергії до білків коров’ячого молока, участь лактофлори у створенні зручних біологічних умов розвитку дитини, роль пробіотиків в харчуванні  дітей першого року,харчування при цукровому діабеті, фенілкетолургії, муковісцедозі, хронічній нирковій недостатності.  Порушувалися інші цікаві теми, озвучувалася інформація, взаємообмін якою  був усім цікавим.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...