Діяльність НФаУ відзначено нагородою

Національний фармацевтичний університет був удостоєний Гран-прі у номінації «Лідер вищої освіти» та нагороджений золотою медаллю у номінації «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників системи неперервної освіти» на міжнародній виставці для представників освітньої галузі у Київі.

14-16 березня 2019 р. НфаУ брав участь у X щорічній виставці «Сучасні заклади освіти – 2019» та VIII виставці освіти за кордоном «World Edu».

Вищу школу України представили близько сотні вітчизняних університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів та наукових установ. Виставка зібрала понад 750 представників із 25 регіонів України та 12 країн світу.

Програмою заходу передбачалося проведення 60 конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, майстер-класів, воркшопів, відкритих уроків, панельних дискусій за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних закладів освіти, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

Завідувач кафедри педагогіки та психології НФаУ, професор  Л.Г. Кайдалова підготувала та провела у рамках заходу презентацію на тему «Безперервний професійний розвиток та освіта науково-педагогічних працівників як умова підготовки компетентних освічених фахівців у ЗВО». Презентація отримала сертифікат виставочного заходу.

Аксенія Калініна, Центр медіакомунікацій НФаУ


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...