НФаУ допомагає молоді знайти свій шлях у майбутнє

11-13 квітня 2019 р. у Національному фармацевтичному університеті відбувся профорієнтаційний тиждень «Будуємо кар’єру разом».


Спільний проект НФаУ та Харківської обласної служби зайнятості працює вже 9 рік поспіль. Низка заходів спрямована на максимально ефективний обмін інформацією між студентами та роботодавцями, на допомогу здобувачам вищої фармацевтичної освіти у пошуках місць проходження практики, стажування та працевлаштування.

Відкрив профорієнтаційний тиждень захід «Зустріч-діалог: студентство і роботодавці», на якому виступили представники фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я України. Вони проінформували присутніх у залі студентів 2-5 курсів про можливості працевлаштування та кар’єрного росту на своїх підприємствах, розповіли останні вимоги роботодавців до фахової підготовки здобувачів вищої освіти. Наступного дня відбувся «Ярмарок вакансій НФаУ – 2019» за участю представників фармацевтичних компаній, національних дистриб’юторів фармацевтичного ринку країни, представників аптечних мереж, виробників лікарських та косметичних засобів, підприємств сектору реалізації медичної техніки та виробів медичного призначення. Студенти мали змогу ще ближче поспілкуватися з представниками компаній під час роботи стендів, заповнити анкету, проконсультуватися.

У п’ятницю також відбулося засідання круглого столу «Актуальні питання підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування»» за участю керівників провідних лабораторій та лікувальних закладів Харкова. Засідання пройшло на базі кафедри клінічної лабораторної діагностики, кафедри біології та кафедри мікробіології, вірусології та імунології. Учасники окреслили перспективи працевлаштування фахівців з лабораторної медицини, обговорили досвід та сучасні аспекти підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування».

13 квітня для учнів 9 – 11 класів пройшов «Ярмарок спеціальностей НФаУ». Потенційні вступники мали змогу ознайомитися з умовами вступу  до НФаУ, процесом навчання, з освітньо-професійними програмами спеціальностей, матеріально-технічною базою університету.

Центр медіакомунікацій НФаУ


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...