Досягнення науковців НФаУ відзначили нагородами

7 травня 2019 р. відбулося нагородження видатних та обдарованих молодих науковців іменними стипендіями в галузі науки у 2019 році від Харківської обласної адміністрації.

Нагородження пройшло у рамках урочистостей з нагоди професійного свята наукової громадськості Харківщини – Дня науки, у великій залі Харківської обласної філармонії. У цьому році визначали стипендіатів в області науки в 2019 році та переможців II обласного конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини» з 98 представників ЗВО, академічних і галузевих наукових установ у 13 наукових галузевих номінаціях.

Стипендіатами від Національного фармацевтичного університету стали:

Кошовий Олег Миколайович, доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри фармакогнозії НФаУ – іменна стипендія Харківської облдержадміністрації в галузі науки у 2019 році у номінації «Фармація» для видатних науковців;

Смєлова Наталія Миколаївна,директор Навчально-наукового тренінгового центру хроматографічних досліджень НФаУ – іменна стипендія Харківської облдержадміністрації в галузі науки у 2019 році за номінацією «Хімія» для обдарованих молодих науковців;

Бевз Олена Валеріївна, молодший науковий співробітник відділу валідації та стандартних зразків ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», асистент кафедри фармацевтичної хімії НФаУ – іменна стипендія Харківської облдержадміністрації в галузі науки у 2019 році у номінації «Фармація» для обдарованих молодих науковців.

Центр медіакомунікацій НФаУ


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...