Аnatomage – фантастичний помічник у вивченні анатомії у Запорізькому державному медичному університеті

На кафедрі анатомії  людини,  оперативної хірургії та топографічної анатомії ЗДМУ з’явилося нове обладнання – анатомічний стіл Аnatomage, який дозволяє вивчати будову тіла людини в 3D форматі.

Новинка є наразі найбільш сучасною анатомічною системою візуалізації в медичній освіті, вона поєднує унікальне апаратне і програмне забезпечення, тому нею послуговуються провідні світові медичні школи та заклади медичної освіти. Приємно, що ЗДМУ – на гребені найпередовіших освітніх технологій.

Прикметно, що під час лекцій та практичних занять можливе транслювання   зображень на великий екран, що істотно поліпшить якість сприйняття навчального матеріалу.

Завідувачка кафедри анатомії людини,  оперативної хірургії  та топографічної анатомії ЗДМУ, професор Олена Григор’єва  вважає, що  анатомічний стіл Аnatomage дозволить піднести вивчення однієї з головних дисциплін для лікаря – анатомії, - на новий якісний щабель, тому висловлює вдячність керівництву університету, ректорату на чолі з професором Юрієм Колесником за таке потрібне придбання. Вона розповіла, що зараз  новинку активно освоюють на кафедрі.  Старший викладач кандидат медичних наук Юрій Абросимов  та  асистент Артур Чернявський пройшли навчання  і зараз разом зі студентами  відкривають захоплюючий світ дисципліни через цифрові технології.

У Музей анатомії, де «поселився» Anatomage, потік студентів значно збільшився, як і їхній інтерес до анатомії. Адже цей анатомічний стіл є єдиною системою, яка відображає реальну анатомію людини на повний зріст, а запрограмовані дані є рідкісними і клінічно точними випадками обстежень реальних пацієнтів. Таким чином користувачі можуть досліджувати різноманітні випадки захворювань через медичні зображення, що їх відкриває дивовижний Аnatomage.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...