Студентам нудно у вітчизняних вишах, - Лілія Гриневич

Про перспективи освітньої галузі у вечірньому ефірі 5-го каналу розповіла екс-міністр освіти Лілія Гриневич.


“Університетській освіті потрібні якісні магістерські програми, міждисциплінарні курси та курси які спрямовані на нові професії на ринку праці, а також розширення післядипломних програм”, - наголосила вона.

“Потрібні гнучкі форми навчання, коли частина занять проводиться очно, а частина за дистанційною формою. Якщо університети не будуть розвивати ці нові підходи, то вони втратять абітурієнтів. Адже сьогоднііснує безліч дистанційних платформ, тому студенти, котрі знають іноземні мови, отримавши доступ до них, відмовляються від академічних спільнот, які працюють не просто традиційно, а дуже часто ще й нудно та є далекими від ринку праці та того що є у світі.  Вища освіта є глобалізованою, тому можна поїхати до закордонних вишів та порівняти”, - вважає екс-міністр.

“З іншого боку вища освіта крім академічної складової має також і соціальну складову – створення спільнот. Тому якщо ви орієнтуєтесь виключно на дистанційне навчання, то ви втрачаєте величезну додану цінність по створенню академічних спільнот, які повинні пропонувати якісь рішення для суспільства, впливати на життя громади”, - зазначила Лілія Гриневич.


Поділіться з друзями:   

Останні новини