Володимир Зеленський створив президентський фонд для підтримки освіти, науки та спорту

Президент України Володимир Зеленський перейменував Фонд Президента з підтримки освітніх та наукових програм для молоді, відтепер він матиме назву Фонд з підтримки освіти, науки та спорту.


Відповідний Указ оприлюднено на сайті глави держави.

“Внести до Указу Президента України від 6 листопада 2018 року № 357 «Про Фонд Президента України з підтримки освітніх та наукових програм для молоді» такі зміни: у назві слова «освітніх та наукових програм для молоді» замінити словами "освіти, науки та спорту”, - йдеться в указі.

Мета його створення - допомога талановитій молоді у навчанні за програмами підготовки магістрів, докторів філософії та докторів наук у провідних вітчизняних закладах вищої освіти та наукових установах і за кордоном, сприяння стажуванню молоді у провідних іноземних закладах вищої освіти та наукових установах, участі молоді в міжнародних науково-практичних семінарах і конференціях та реалізація різноманітних проєктів у сферах освіти, науки та спорту.

Кабінету міністрів Президент доручив забезпечити кошти на фінансування Фонду, в тому числі передбачити їх у бюджеті на 2020 рік.


Поділіться з друзями:   

Останні новини