Дві освітні виставки розпочнуть свою роботу 22 жовтня

22-24 жовтня 2019 року відбудеться Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.


Урочисте відкриття: 22 жовтня 2019 р. об 11:00.

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, заступник Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» - найбільший в Україні професійний форум освітніх і науково-педагогічних інновацій, який з 2009 року представляє інноваційні досягнення національних і закордонних закладів освіти; експозиції сучасного навчального обладнання і дидактичних засобів, електронних ресурсів, інноваційних програм і рішень для освітнього процесу.

Цьогоріч у роботі виставки візьмуть участь 560 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США, Білорусії, зокрема:

97 – закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ, закордонних закладів освіти й міжнародних освітніх агенцій;

329 – закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, обласних і міських органів управління освітою;

110 – закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів);

24 – виробники й постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти й науки, видавництва, освітні портали.

Роботу виставки супроводжуватиме змістовна тематична програма. Відбудеться 90 конференцій, презентацій, семінарів, тренінгів, круглих столів, педагогічних коучингів, дискусійних панелей, освітніх воркшопів, майстер-класів за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти й представників закордонних закладів освіти, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання. Зокрема, з питань упровадження STEAM освіти в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, змішаного навчання, ефективних форм залучення дітей і молоді з особливими потребами до позашкільної освіти, презентація інноваційних концепцій підвищення кваліфікації і адаптації педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи, впровадження компетентнісного підходу при осучасненні змісту навчання, інтернаціоналізації освітнього простору як умови ефективної підготовки фахівців світового рівня, застосування сучасного обладнання в освітньому процесі.

Заклади вищої і професійної (професійно-технічної) освіти презентуватимуть інновації у впровадженні дистанційної і дуальної освіти, систем менеджменту якості освіти й освітньої діяльності, створених за європейськими стандартами якості вищої освіти, моделей управління і моніторингу з використанням цифрових технологій, нових методик розвитку креативного мислення в особистості, досвіду поєднання навчання з науковими дослідженнями, в розширенні соціального партнерства. Науковці Національної академії педагогічних наук України представлятимуть науково-методичні розробки, монографії, інноваційні проекти, педагогічні технології, підручники, навчальні комплекти з проблем розвитку національної освіти, супроводу сучасних змін в освітній реформі нашої країни.

У межах Одинадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» відбудеться нагородження переможців конкурсу на отримання почесного звання «Лідер інновацій в освіті» й конкурсу з 7 тематичних номінацій золотими, срібними й бронзовими медалями.

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений у активізації інноваційної діяльності, інтенсифікації співпраці з європейськими колегами, упровадженні й поширенні інноваційних розробок, найсучасніших напрацювань, видань, співпраці над спільними проектами, а також старшокласників, абітурієнтів, студентів і їх батьків, яким необхідно отримати консультації від фахівців щодо освітніх програм, послуг і можливостей навчання.

Виставки працюватимуть за адресою: м. Київ, вул. І. Мазепи, 13 (метро «Арсенальна») 22-23 жовтня 2019 р. - 10:00-18:00, 24 жовтня 2019 р. - 10:00-14:00. Вхід безкоштовний.

 

З повагою,

Оргкомітет:

Тел.: (044) 498-42-04, 498-42-05, (067) 656-51-89

E-mail: expo@vsvit.com.ua

http://innovosvita.com.ua/

https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/

https://www.instagram.com/exhibitions_world.ua/


Поділіться з друзями:   

Останні новини