НФаУ та ГУ Держпраці у Харківській області випустили спільний підручник

27 листопада 2019 р. на базі Національного фармацевтичного університету пройшло засідання колегії Головного управління Держпраці у Харківській області.


Головою засідання був начальник Головного управління Держпраці у Харківській області В. А. Рожанський.

Ректор Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук,  заслужений діяч науки і техніки України професор А. А. Котвіцька представила профіль НФаУ у фокусі дотримання вимог законодавства про охорону праці.

Під час заходу відбулася презентація спільного видання НФаУ та ГУ Держпраці у Харківській області – навчальний посібник для здобувачів вищої освіти «Соціальна та виробнича безпека діяльності».

На заході були присутні: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації – О. Є. Скакун; в.о. начальника Головного управління ДПС у Харківській області – А. О. Єфремов; заступник начальника ГУНП у Харківській області – В. В. Крикун ; від Управління Служби безпеки України у Харківській області – І. С. Передерієв; від Прокуратури Харківської області – А. П. Лазарєв. Усього у засіданні колегії взяли участь 200 осіб: держслужбовці, представники керівництва підприємств різних галузей господарства, правоохоронних та контролюючих органів.

Сектор медіакомунікацій ВУЯ НФаУ


Поділіться з друзями:   

Останні новини