Майже 4,7 тис українських студентів і 4,3 тис викладачів змогли пройти навчання у європейських вишах завдяки Еразмус+

Упродовж 2014-2019-го років 4695 українських студентів та  4361 викладач вишу змогли пройти навчання або стажування в Європі в межах Програми ЄС Еразмус+.


Водночас 2872 викладачі та 1123 європейських студентів так само мали можливість навчатися в Україні, - інформує прес-служьа Міносвіти.

Про це розповіла Міністр освіти і науки Ганна Новосад сьогодні, 17 грудня 2019 року, під час пресконференції “Підтримка ЄС у реформуванні освіти в Україні: гранти Еразмус+ та результати 2014-2019 років”.

“Торік наша країна отримала додаткове вікно фінансування проєктів Еразмус+ у розмірі 5 млн євро. Як результат, ми змогли збільшити кількість українських учасників у Програмі та профінансувати найбільш пріоритетні напрями. Вже сьогодні ми знаємо, що ЄС хоче збільшити фінансування Програми втричі. Ми не знаємо, чи рівноцінно збільшиться фінансування для країн Східного партнерства, а значить і України. Однак ми дуже на це сподіваємось, адже Програма дійсно допомагає нам розвиватися”, —  зазначила Міністерка Ганна Новосад.

Крім того, зараз визначаються умови Програми на наступні 7 років.

Загалом же на період 2014-2020 років бюджет Програми Еразмус+ склав 14,7 млрд євро. Ці кошти, зокрема, були спрямовані на мобільність студентів і викладачів, гранти та проєкти співпраці.


Поділіться з друзями:   

Останні новини