Студенти продемонстрували знання з фармацевтичного права

05 березня 2020 р. у НФаУ провели ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фармацевтичне право та законодавство».


До Харкова прибула обдарована молодь з 7 закладів вищої освіти України, щоб продемонструвати свої знання з дисципліни «Фармацевтичне право та законодавство» та вміннях їх застосовувати. Цього року тематикою конкурсних завдань олімпіади було визначено «Законодавчі основи державного нагляду (контролю) у сфері обігу лікарських засобів».

Участь в олімпіаді взяли делегації з Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, Донецького національного медичного університету, Запорізького державного медичного університету, Івано-Франківського національного медичного університету, Одеського національного медичного університету, Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського та Національного фармацевтичного університету. Серед гостей заходу були представники аптечної мережи «Аптека 911», компанії «Еконія», компанії «СВ».

З вітальним словом до присутніх звернулися ректор НФаУ, професор Алла Котвіцька; проректор з науково-педагогічної роботи, професор Леонід Загайко; проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Інна Кубарєва; голова журi, завiдувач кафедри соціальної фармації НФаУ, кандидат фармацевтичних наук, доцент Аліна Волкова.

За результатами ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фармацевтичне право та законодавство» призові місця розподілилися таким чином:

  • I місце – Поліна Чуйкова, НФаУ;
  • II місце – Катерина Хмілевська, Івано-Франківський національний медичний університет;
  • III місце посіло 2 часника – Олена Моску (Одеський державний медичний університет) та Анна Бредун (Запорізький державний медичний університет);

Грамотою у номінації «За волю до перемоги» нагороджено Лілію Тараненко (НФаУ) та грамотою «За креативність мислення» – Любомира Литвинця (Івано-Франківський національний медичний університет).

На церемонії закриття усі учасники олімпіади отримали подарунки та сертифікати учасників, а керівники делегацій – подяки за значний внесок у професійне становлення майбутніх фахівців.


Поділіться з друзями:   

Останні новини