Ми не зрозуміли, які до нас претензії, - Ганна Новосад

Кандидатури своїх можливих наступників на посаді Міністра освіти і науки України прокоментувала Ганна Новосад, ексміністерка освіти.


Про це вона розповіла 6 березня в інтерв'ю "Радіо НВ".

Кандидатуру Юлії Гришиної вона не захотіла обговорювати, адже працювала разом з нею, як представником Комітету з питань науки й освіти ВРУ. А ось ідею призначення на цю посаду Президента НАПНУ Василя Кременя вона не підтримує.

“На жаль, академія педагогічних наук не стала острівцем прогресивних реформаторських настроїв у сфері освіти. Ця інституція дуже часто покриває плагіат та академічну недоброчесність. Тому її очільник не має потрібної репутації, щоб продовжити ті зміни, які ми розпочали”, - наголосила Ганна Новосад.

Також вона пояснила чому не погодилася залишитись працювати на цій посаді у складі нового Кабміну. Ексміністерка освіти і науки України Ганна Новосад вважає спосіб, у який Верховна Рада відправила Кабінет Міністрів у відставку, нецивілізованим.

"Мені важливо, у який спосіб відбувалося все те, що відбувалося цього тижня. І, по-моєму, він дещо нецивілізований", – прокоментувала колишня міністерка відставку Кабміну.

За словами Новосад, міністри навіть не зрозуміли, в чому була претензія Верховної Ради до їхньої роботи.

"Головна претензія в тому, що ми не зрозуміли, які до нас претензії. У мене як у міністра освіти і науки, очевидно, було багато помилок, ми не все встигли. Але я не почула артикульованого списку зауважень до моєї роботи, роботи моєї команди", – підкреслила вона.


Поділіться з друзями:   

Останні новини